Yaşam Nefesi

Sağlığınızı iyileştirmek için

soluduğunuz havaya dikkat edin.

6 Ay Faizsiz Taksit İmkanı:

6 ay taksitte %0 faiz imkanı ile ödeme yapabilirsiniz.


İade İmkanı:

Üründen memnun kalmazsanız, 60 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İSVİÇRE PEYNİRİ MODELİ

Salgını engelleme konusunda alınan hiçbir önlem tek başına yeterli değildir.


JONIX, aldığınız önlemlere ek olarak, kapalı ortamlarda sizleri ve sevdiklerinizi;

Virüs, mantar, küf, bakteri ve mikroplara karşı korur. Hava ve yüzey temizleme

özelliği ile temiz bir hava, bakterisiz bir zemin ortamı oluşturur.

Jonix Air

Hava Temizleme Cihazı

Jonix Air, NTP teknolojisiyle hijyeni, sağlığı ve ferahlığı yaşam alanlarınıza getiriyor.

thin

Konutlar İçin

Jonix temizleme cihazları havayı solumanın riskli geldiği zamanlarda bile gönül rahatlığıyla ciğerlerinize hava çekmenizi sağlar.

mağaza hava temizleme

Mağazalar İçin

Jonix hava temizleme cihazları, sirkülasyonun fazla olduğu mağazalar için günümüzde bir ihtiyaç haline gelmiştir. Hem müşteriler hem de çalışanların sağlığını gözetir.

İşyerleri İçin

Jonix cihazları, ofis ve işyerlerinde insanların bulunduğu ortamlarda  iç mekan temizliği sağlayarak temiz hava ve sağlıklı ortamın pozitif etkilerinden daha uzun süreyle yararlanmasına olanak sağlar.

cafe hava temizleme

Cafeler İçin

Jonix cihazları kapalı ortamlara konfor artırıcı etkisi ile cafe müşterilerin kendini daha güvende hissetmesini sağlıyor.

Gıda Endüstrisi İçin

Jonix, üretim ve satış aşamalarındaki gıda ürünlerinin raf ömrünün uzatılmasını sağlar ve gıda endüstrisinde hava temizleme için akıllı cihazlar sunar.

gıda hava temizleme
medikal hava temizleme

Medikal Merkezler İçin

Jonix cihazları tıbbi merkezlerde sağlık personelleri bakıcılar ve hastalar için daha sağlıklı solunum yapmayı destekler.

Güzellik Merkezi

İçin

Jonix cihazları kuaför, güzellik merkezi, manikür salonları için sağlıklı havanın oluşturulmasını sağlıyor.

otel hava temizleme

Oteller İçin

Jonix cihazları ile otel hava temizleme ile otel odalarındaki bakteriler, küf, uçucu organik bileşenler ve kötü kokular yok olur.


Ürünlerimiz

Cube Serisi

Steel Serisi

Up In Serisi

Inside Serisi

Mate Serisi

Referanslarımız

En taze gelişmeleri takip edin.

Sektörün nabzını tutacak gelişmeleri takip etmek ister misiniz?

Jonix Hava Temizleyici ile Temiz Havanın Tadını Çıkartın

Hava temizleme cihazları, modern dünyanın öne gelen ihtiyaçları arasında yer alıyor. Büyük şehirlerin yanı sıra Türkiye’nin birçok ilinde, temiz hava solumak bir ayrıcalık. İtalya merkezli Jonix, güvenle kullanılabilecek hava temizleme cihazı modelleri geliştiriyor. Yüksek performanslı hava temizleme makinesi alternatifleri ile beklentilere yanıt veren Jonix, kapalı alanlarda temiz hava solumayı mümkün hale getiriyor. Hava temizleme ve nemlendirme söz konusu olduğunda, sürdürülebilir hava temizleme makineleri oldukça avantaj sağlıyor. Konforlu bir kullanım sağlayan Jonix hava temizleyici modelleri hakkında merak edilen soruları yanıtlıyoruz. 

En İyi Hava Temizleme Cihazı: Jonix

Hava temizleme cihazı tercihinde bulunurken, ihtiyaç ve beklentiler ön planda oluyor. Özellikle pandemi döneminde ekstra özen gösterilmesi gereken virüs ve diğer kirleticilerden korunma yolları arasında, havalandırma ön plana çıkıyor. Kapalı alanda ortam ve özellikle hava temizliği sağlamak için fan temizliğine vurgu yapılıyor. Hava temizleme cihazı fanı rutin bakımları yapılmadığında insan sağlığı için tehdit oluşturabiliyor.


Jonix; filtresiz hava temizleme cihazı alternatifleri ile pratik ve güvenli kullanımı destekliyor. Kolay kullanılan hava temizleme cihazı sürdürülebilirlik açısından da önemli oluyor. Çünkü hava temizleme cihazı nasıl olmalı sorusunun en çok merak edilen yanıtlarının başında kesintisiz temizlik yapabilme özelliği geliyor. Bu noktada hava temizleme cihazı özellikleri, sunululan model çeşitlerine göre farklılık gösteriyor. 


Jonix hava temizleyici özellikleri; gelişmiş teknoloji ve yüksek hijyen standardı konusunda kesişirken, kullanılacak alana göre farklı özellikler barındırıyor. Hava temizleme cihazı ile temiz hava mümkün mü sorusuna Jonix, hava temizleme cihazlarının performansları ile yanıt veriyor. NTP teknolojisine yer verilen hava temizleyiciler, sadece havayı temizlemek ile yetinmiyor, yüzey temizliğinde de yüksek standart sunuyor. İstenmeyen kokuların giderilmesi konusunda da fark yaratan Jonix, özellikleri ile birçok farklı beklentiye aynı anda karşılık verebiliyor.   

Jonix Hava Temizleme Cihazı Nasıl Kullanılır

Hava temizleme cihazında olması gereken özellikler arasında konforlu kullanım ihtiyacı öne çıkıyor. Jonix hava temizleme cihazı modelleri; ofisler, konutlar, eğitim alanları, mağazalar, medikal alanlar, gıda endüstrisi ve daha pek çok alanda güvenli kullanım sağlıyor. Hava temizleme cihazı nasıl kullanılır sorusu birçok kişi tarafından merak ediliyor. 


Hava temizleme cihaz kullanımı ürün modeline göre değişiyor. Örneğin; kompakt ve şık bir tasarıma sahip olan Jonix Cube, pratik şekilde taşınabiliyor ve dolayısı ile ihtiyaç duyulan yerde kolaylıkla kullanılabiliyor.


Küçük alanlar için özel olarak geliştirilen Jonix Steel, kolay kurulum sağlıyor ve organik ya da inorganik tüm kirleticilerin yayılmasını hızla önlüyor. Kalıntısız ve kimyasal kullanmadan sağlanan hijyen, insan sağlığı açısından oldukça önemli. Yüksek teknolojisi sayesinde birçok farklı alanda öngörülen hijyen standartlarını karşılayabilen Jonix hava temizleme cihazı ile virüs, bakteri, alerjen ve kirleticiler kısa süre içinde kalıcı olarak yok ediliyor. 


Ortamdaki kirli havayı temiz hava ile değiştiren Jonix ile steril hava solumak mümkün oluyor. Yoğun insan trafiğinin yaşandığı iş merkezleri ve ofisler, havanın temiz kalması açısından zor alanlar olarak biliniyor. Jonix Up In, sessiz performansı ve kolay kurulumu ile kesintisiz temizlemeye ihtiyaç duyulan, asansör ve ofis gibi alanlar için ideal. 


Jonix Inside ise farklı ölçekteki alanlar için farklı alternatifler ile sunuluyor. Kapalı alanlar için kaliteli hava yaratan hava temizleme cihazı modelleri kompakt tasarımları ile her ortama uyum sağlayabiliyor. Farklı seviyelerde ayarlanabilen hava temizleme cihazı modelleri, kumanda ile de kontrol edilebiliyor. Örneğin çeşitli fonksiyon seçenekleri ile geliştirilmiş olan Mate serisi hava temizleyiciler, ekran üzerindeki göstergeler sayesinde pratik şekilde programlanabiliyor. 

Filtresiz Hava Temizleme Cihazlarının Özellikleri

Genel kanıya göre; en iyi hava temizleme cihazı hem yüksek performans sergilemeli, hem sürekli çalışmalı hem de fazla bakım gerektirmemeli. Jonix hava temizleme cihazı özellikleri ile tüm beklentileri karşılıyor. 


Filtresiz hava temizleme cihazı özellikleri %99.9 oranında yüksek hijyen sunuyor. Kapalı ortamdaki virüs ve bakterileri arındıran Jonix filtresiz hava temizleyiciler, aynı zamanda kokuların giderilmesinde etkili. Hava temizliğinde yüksek performans sunan filtresiz hava temizleme modelleri, yüzeylerin hijyenik hale gelmesinde de yarar sağlıyor. 


Filtresiz hava temizleme cihazı avantajları neler sorusunun en dikkat çekici yanıtı, temizlik oranı. Jonix hava temizleme cihazlarında yer verilen soğuk plazma teknolojisi, havadaki tüm partiküllerin yok olmasına imkan veriyor. Bu sayede etkili ve kalıcı sonuç alınıyor. Covid gibi virüsler için 0.3 mikronun altındaki parçacıkların da yok edilebiliyor olması önemli oluyor. Filtresiz hava temizleyici özellikleri güven veriyor. Kapalı ortamdaki havanın gerçek anlamda sterilize edilebilmesi için cihazın tüm partiküller üzerinde etki olması gerekir.


Filtresiz hava temizleme cihazı özelliklerinin bir diğeri de bu cihazlarda hava kanallarının sistematik bir biçimde temizleniyor olması. Fitreye yer verilmeyen Jonix hava temizleme cihazlarında, filtre temizliğine de ihtiyaç kalmıyor. Sistemi biçimde yapılan kanal temizliği ile güvenli kullanım sağlanıyor.   

NTP Teknolojisi ve Jonix Hava Temizleyici

Hava temizleme cihazı ile neler yapılır sorusunun en etkili yanıtı, gerçekten temiz hava solumak. Tozlar, bakteriler, küf ve virüsler kapalı alanlarda sağlık açısından ciddi problemlere yol açabiliyor. Tozlar alerjik reaksiyonları tetiklerken, havasız bir ortamda yaşamak ya da çalışmak hem psikolojik hem de fiziksel dezavantajlar yaratıyor. Bu noktada hava temizleme cihazı faydalı mı sorusu yanıtlanıyor. Çünkü Jonix sahip olduğu teknoloji ile toz, küf, virüs ve daha pek çok kirleticinin sonunu getiriyor. 


Jonix hava temizleme cihazı modellerinde NTP teknolojisine yer veriliyor. NTP teknolojisi nedir sorusu, filtresiz hava temizleyici kullanmak isteyen kişiler tarafından merak ediliyor. Termal olmayan plazma olarak da bilinen bu teknoloji, kalıntısız temizliği mümkün hale getiriyor. İleri seviye bir oksidasyon yöntemi olan NTP’de söz konusu olan plazma, iyonlaşmış bir gaz olarak tanımlanıyor. Bu gazı oluşturan moleküllerin hareketi, oksidasyonu meydana getiriyor.  Havada uçuşan ya da yüzeylerde yer alan virüs, toz partikülleri ve diğer kirleticiler de oksidasyon sırasında yok oluyor. 


Havalandırma kanallarının bakım rutininin ihmal edilmesi, mikrobiyolojik ve kimyasal kirliliğin artmasına zemin hazırlıyor. Soğuk plazma teknolojisinde ise böyle bir sorun söz konusu değil. Çünkü havalandırma kanalları sistemli bir biçimde temizleniyor. Jonix’in tüm hava temizleme cihazı seçeneklerinde NTP teknolojisi kullanılıyor. Bu sayede virüs, bakteri, küf, toz, koku ve kapalı ortamda kalmayı zora sokan pek çok olumsuz unsur, ortadan kaldırılıyor. 

Hava Temizleyici Fiyatları

Hava temizleme cihazı kullanımı kapalı alanlardaki hava kalitesini artırıyor. Jonix hava temizleme cihazı modelleri farklı tasarımlar ile farklı kullanım ihtiyaçlarına hitap ediyor. Jonix Inside ve Jonix Up In tavana ya da duvara kolaylıkla monte edilebilirken, kişiselleştirmeye uygun tasarlanan Jonix Cube, ihtiyaç duyulan yere taşınabiliyor. 


Hava temizleme cihazı fiyatları da özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Hava akış miktarına göre model alternatifleri değişirken, hava temizleyici fiyatları da değişiyor. Havamtemiz.com üzerinden yapabileceğiniz prtaik bir araştırma ile hava temizleme cihazı fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Havamtemiz.com ile filtresiz hava temizleme cihazı fiyatları ve özellikleri için hızlı bir inceleme yapabilir, size uygun olduğunu düşündüğünüz temizleyici modeline karar verebilirsiniz.