Cube

TEMİZ YAŞAM | TASARIM | AMBALAJ | TEKNOLOJİ

HEM EVİNİZDE HEM İŞİNİZDE TEMİZ HAVA

Jonix Cube

Beyaz

Ebatlar mm: 4

Hava akışı m3/h: 40

Maksimum alan büyüklüğü: 85 m2

Enerji tüketimi: 10 W/h

Güç kaynağı: 230 V /~/ 50 Hz

Renk: Beyaz

Fiyat: 635 € (KDV Dahil)


Siyah

Ebatlar mm: 4

Hava akışı m3/h: 40

Maksimum alan büyüklüğü: 85 m2

Enerji tüketimi: 10 W/h

Güç kaynağı: 230 V /~/ 50 Hz

Renk: Siyah

Fiyat: 635 € (KDV Dahil)


Light

Ebatlar mm: 4

Hava akışı m3/h: 40

Maksimum alan büyüklüğü: 45 m2

Enerji tüketimi: 6 W/h

Güç kaynağı: 230 V /~/ 50 Hz

Renk: Light

Fiyat: 455 € (KDV Dahil)


Jonix CUBE, Ev ve profesyonel ortamlardaki havayı ve yüzeyleri sürekli temizleyerek kokuları yok eder ve yarattığı temiz hava hissiyle sağlığınıza sağlık katar

Jonix CUBE, yenilikçi teknolojisi sayesinde ek filtrelemeye gerek kalmadan NTP teknolojisi ile bir iyonlaşma kaynağı olarak görev yapar. Bu sayede filtrede virüs, bakteri veya mantar üremesi olmaz. Ayrıca bakım masrafı da yok denilecek kadar azdır.

Temiz Hayat

Bir hava temizleme cihazı olan Jonix CUBE bakteri, küf, virüs, kirletici ve kokuları yok etmek için ileri bir teknoloji olan özel soğuk plazmayı (NTP) tasarımına sahiptir. Unutulmamalıdır ki hava kirliliği vücudumuzun hayati fonksiyonlarını ve sağlığımızı koruma kabiliyetimizi doğrudan etkiler.

CUBE, Astım hastası ve alerjik kişilerde nefes darlığı oluştuğunda solunum fonksiyonlarını optimize edip rahatlamalarını sağlamak gibi yaşam için ideal koşulları oluşturarak vücut sağlığını iyileştirmeyi garanti eder. Bir diğer deyişle CUBE vücuda giren oksijen miktarını arttırır ve hayati fonksiyonları iyileştirir. Aynı zamanda kalabalık ve dar alanlarda havayla taşınan mikrobik kirleticilere karşı ortamda olan insanlara koruma sağlar.


Tasarım

Jonix CUBE cihazı siyah ve beyaz olmak üzere iki renkte bulunmaktadır. Çok yönlü Jonix CUBE’u kolayca takıp çıkarılabilen dış yüzleri sayesinde farklı malzeme ve efektlerle zevkinize göre kişiselleştirebilir ve zahmetsizce her odaya uyum sağlayabilirsiniz.

jonix cube nero

jonix cube

jonix-cube

Teknoloji

Jonix CUBE, soğuk plazma olarak da bilinen Termal Olmayan Plazma (NTP) teknolojisi ile aktive edilen ileri bir oksidasyon işlemi gerçekleştirerek havanın temizliğini sağlar. Organik ve kimyasal iyon, atom ve moleküller gibi elektrik yüklü parçacıklardan oluşan iyonlaşmış gaza plazma denir. Bu parçacıklar birbirleriyle çarpıştıkça oksitleyici özellik taşımaları sayesinde mikropları yok ederler. Soğuk plazma ise fiziksel bir olay olup oda sıcaklığında meydana gelir.

Jonix CUBE, oda içindeki havayı temizleyerek ev ve kalabalık ortamlardaki bakteri, küf ve virüsleri yok eder ve insan sağlığı için ideal ortamı oluştur.


Ambalaj

Önceliğimiz yeniden kullanılabilme özelliğine sahip sürdürülebilir bir ambalaj yaratmak oldu. Cihazlarımız doğal köknar ağacından üretilen Ahşap ambalajara sahiptir. Sade ve zarif bir tasarımı ile Jonix CUBE’ün hem işlevsel hem de daha sonra kutu olarak kullanılabilme özelliğine sahiptir bir kasası vardır. Ayrıca, geri dönüştürülebilen kartondan üretilmiş olan ambalajımız da bulunur.