Konut Hava Temizleme

Jonix İle Sterilize Bir Hava Solumak!

Jonix Hava Temizleyici havadaki bakteri, virüs, kirletici ve alerjenleri yok etmenize yardım eder.

Hava ve Yüzey Hijyeni

Gün boyunca soluduğunuz havayı ve temas halinde olduğunuz yüzeyleri temizler.

%99,9 Covid-19’u Yok Eder

Yüksek temizleme teknolojisi NTP ile Covid-19’u %99,9 oranında yok eder.

Eğitim Alanları Hava Temizleme

Kompakt tasarımıyla her ortama kolayca uyum sağlar.
Jonix İle Sterilize Bir Hava Soluyun!

Jonix hava temizleme cihazları ileri termal olmayan plazma (NTP) teknolojisi ile virüs, bakteri, küf, yapıştırıcı, boya, inşaat malzemesi gibi kirleticileri ve uçucu organik bileşikleri evinizin içindeki hava ve yüzeylerden temizler. Bununla birlikte pişen yemeklerin dumanından ve deterjanlardan salınan sağlığa zararlı partikülleri, günlük ev işlerinden kaynaklanan kirleticileri Jonix ile temizlemek mümkündür. Kirleticiler, kapalı alanlarda daha yoğun bulunur.

Bu nedenle bizler farkında olmasak da kapalı alanlardaki hava çoğunlukla dışarıdaki havadan daha kirli olur. Bunu engellemek için bulunduğumuz ortamı havalandırmak çok önemlidir. Ancak böyle durumlarda araçların egzoz dumanlarından gelen parçacıklar gibi kirleticiler içeri girebilir. Bu sebeple konutlarda havayı temizleme için Jonix kilit bir rol oynar.

Jonix İle Sterilize Bir Hava Soluyun!

Eviniz, içeri girmesini istemediğiniz her şeyi kapıda bıraktığınız ve kendinizi en güvende hissettiğiniz yaşam alanınızdır. Bir diğer deyişle eviniz sizin güvenli sağlık limanınızdır. Jonix temizleme cihazları sağlığınızı tehlikeye atmadan gönül rahatlığı ile hava solumanızı sağlayan verimli bir konut hava temizleme cihazıdır. Jonix ile artık evinizde güvenli ve sağlıklı ortamların keyfini sürebilirsiniz.

Eviniz, içeri girmesini istemediğiniz her şeyi kapıda bıraktığınız ve kendinizi en güvende hissettiğiniz yaşam alanınızdır. Bir diğer deyişle eviniz sizin güvenli sağlık limanınızdır. Jonix temizleme cihazları sağlığınızı tehlikeye atmadan gönül rahatlığı ile hava solumanızı sağlayan verimli bir konut hava temizleme cihazıdır.

Konut İçin Termal Olmayan Plazma

Jonix olarak amacımız yaşadığımız Dünya için değer yaratmak ve bu değerleri herkesle paylaşmak. Bizim için bunun yolu insana ve çevreye saygı gösteren, güvenli ve sağlıklı sistemler tasarlamak, geliştirmek ve işletmekten geçiyor.

Biz, herkesin sağlığı ve esenliğini korumak için kapalı ortam temizliğinde global ölçekte rol model olmayı hedefliyoruz.

Montaj ve bakım kolaylığı sağlayan Jonix hava temizleme cihazları ile havanın temizlenmesi artık nefes almak kadar kolay. Siz nefes alırken evinizdeki hava saniyeler içinde dönüştürülür.

Jonix ürünlerini insanların bulunduğu ortamlarda kesintisiz çalıştırabilirsiniz. Böylece yaşlı, çocuk ve alerjisi olan insanlar,  Termal Olmayan Plazmanın (NTP) evdeki pozitif etkilerinden faydalanabilirler.

Jonix İle Eviniz:

Temiz: Jonix küfleri azaltıp, kötü kokuları yok ederek havayı hafifletip pırıl pırıl bir hale getirir.

Sağlıklı: İnsanlar tarafından taşınan veya ortamda bulunan bakterilerin %99,9’u Termal Olmayan Plazma teknolojisi (NTP) ile parçalanarak yok edilir. Üstelik bu işlem hiçbir kimyasal madde kullanılmadan gerçekleşir. Bununla birlikte Termal Olmayan Plazma (NTP) teknolojisinin Covid-19 virüsüne karşı tamamen etkili olduğu Padua Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen testler ile kanıtlanmıştır.

Güvenli: Termal Olmayan Plazma (NTP) havayı aktive ederek oluşturduğu oksitleyici türlerle uçucu kirletici bileşenleri herhangi bir kimyasal kalıntı bırakmadan yok eder.

Canlandırıcı: Termal Olmayan Plazma (NTP) vücut için ideal koşullar oluşturarak vücuda giren oksijen miktarı ile birlikte hayati fizyolojik fonksiyonları ve kişinin genel sağlık durumunu iyileştirir.

Çevre Dostu: Uzun sürelerle veya sürekli havalandırma gereği duymadan hava değişimi sağlayarak, kesintisiz koruma ve optimum konforu sağlar.

Konut İçin Termal Olmayan Plazma

Hangi Ürün?