Konut Hava Temizleme

Jonix İle Sterilize Bir Hava Solumak!

Jonix Hava Temizleyici havadaki bakteri, virüs, kirletici ve alerjenleri yok etmenize yardım eder.Hava ve Yüzey Hijyeni

Gün boyunca soluduğunuz havayı ve temas halinde olduğunuz yüzeyleri temizler.

%99,9 Covid-19’u Yok Eder

Yüksek temizleme teknolojisi NTP ile Covid-19’u %99,9 oranında yok eder.

Konut Hava Temizleme

Kompakt tasarımıyla her ortama kolayca uyum sağlar.

Jonix İle Sterilize Bir Hava Soluyun!

Eviniz, içeri girmesini istemediğiniz her şeyi kapıda bıraktığınız ve kendinizi en güvende hissettiğiniz yaşam alanınızdır. Bir diğer deyişle eviniz sizin güvenli sağlık limanınızdır. Jonix temizleme cihazları sağlığınızı tehlikeye atmadan gönül rahatlığı ile hava solumanızı sağlayan verimli bir konut hava temizleme cihazıdır. Jonix ile artık evinizde güvenli ve sağlıklı ortamların keyfini sürebilirsiniz.

Konut Hava Temizleme

Jonix hava temizleme cihazları ileri termal olmayan plazma (NTP) teknolojisi ile tüm yapıştırıcı, boya, inşaat malzemesi gibi kirleticileri ve virüs, bakteri, küf ve uçucu organik bileşikleri evinizin içindeki hava ve yüzeylerden temizler. Bununla birlikte pişen yemeklerin dumanından ve deterjanlardan salınan sağlığa zararlı partiküller gibi günlük ev işlerinden kaynaklanan kirleticileri de bu cihaz ile temizlemek mümkündür. Kirleticiler kapalı alanlarda daha yoğun bulunur. Bu nedenle bizler farkında olmasak da kapalı alanlardaki hava çoğunlukla dışarıdaki havadan daha kirli olur. Bunu engellemek için bulunduğumuz ortamı havalandırmak çok önemlidir. Ancak bu gibi durumlarda araçların egzoz dumanlarından gelen parçacıklar benzeri kirleticilerin içeri girmesi gibi istenmeyen durumlar oluşabilir. Bu sebeple konut hava temizleme için Jonix kilit bir rol oynar.

 
Konut Hava Temizleme

Konut İçin Termal Olmayan Plazma

Montaj ve bakım kolaylığı sağlayan Jonix hava temizleme cihazları ile havanın temizlenmesi artık nefes almak kadar kolay. Siz nefes alırken evinizdeki hava saniyeler içinde dönüştürülür. Jonix ürünlerini insanların bulunduğu ortamlarda kesintisiz çalıştırabiliyor olmanız yaşlı, çocuk ve alerjisi olanların da Termal Olmayan Plazmanın (NTP) evdeki pozitif etkilerden faydalanabilecekleri anlamına gelir

Jonix İle Eviniz:

 

Temiz: Jonix küfleri azaltıp, kötü kokuları yok ederek havayı hafifletip pırıl pırıl bir hale getirir.

 

Sağlıklı: İnsanlar tarafından taşınan veya ortamdaki bakterilerin %99,9’u Termal Olmayan Plazma teknolojisi (NTP) ile parçalanarak yok edilir. Üstelik bu işlem hiçbir kimyasal madde kullanmadan yapılır. Bununla birlikte Termal Olmayan Plazma teknolojisinin Covid-19 virüsüne karşı tamamen etkili olduğu da Padua Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen testler ile kanıtlanmıştır.

 

Güvenli: Termal Olmayan Plazma (NTP) havayı aktive ederek oluşturduğu oksitleyici türlerle uçucu kirletici bileşenleri herhangi bir kimyasal kalıntı bırakmadan yok eder.

 

Canlandırıcı:Termal Olmayan Plazma (NTP) vücut için ideal koşullar oluşturarak vücuda giren oksijen miktarı ile birlikte hayati fizyolojik fonksiyonları ve kişinin genel sağlık durumunu iyileştirir.


Çevre Dostu:Uzun sürelerle veya sürekli cam açma gereği duymadan hava değişimi, kesintisiz koruma ve optimum konforu sağlar.Hangi Ürün?

Cube

Jonix CUBE, ev ve profesyonel ortamlardaki havayı ve yüzeyleri aralıksız temizler

Inside Serisi

Jonix Inside ortam havasında kimyasal ve biyolojik oluşumları engeller , sterilize eder.

Jonix Up In Serisi

JONIX UP IN, asansör, kabin, giyinme odası gibi küçük alanlar ve sessizlik gerektiren ofis veya çalışma odası gibi mekanlar için tasarlanmıştır.