Cafe Hava Temizleme

SAĞLIKLI CAFE ALANLARI İÇİN Jonix!

Kaliteli hava ile konforlu saatler

Cafe Hava Temizleme

Hava ve Yüzey Hijyeni

Gün boyunca soluduğunuz havayı ve temas halinde olduğunuz yüzeyleri temizler.

%99,9 Covid-19’u Yok Eder

Yüksek temizleme teknolojisi NTP ile Covid-19’u %99,9 oranında yok eder.

Eğitim Alanları Hava Temizleme

Kompakt tasarımıyla her ortama kolayca uyum sağlar.
Jonix ile Cafe Hava Temizleme

Kapalı alanlardaki oluşabilen küf, bakteri ve uçucu organik bileşikler gibi kirleticiler ile kötü konunun ortaya çıkması olasıdır. Cafe içerisinde oluşabilecek herhangi bir kötü koku müşteri konforunu etkileyecektir.

Jonix cafe hava temizleyici, herhangi bir alana veya havalandırma cihazına kurulabildiğinden hava temizleme işlemi sürecinde bu kirleticilerin %99,9’u yok edilir.

Bu sayede astım şikayeti veya temiz hava alerjisi olan müşterilerin cafelerde rahatça yiyip içmesi sağlanabilir ve Jonix’in kullandığı Termal Olmayan Plazma teknolojisi sayesinde sağlıklı, güvenli ve temiz cafe ortamları da müşterilerin hizmetine sunulur.

Bunun birlikte sağlıklı ve temiz hava çalışanların hastalanma olasılığını da azaltır. Bu sayede işe gelmeme oranlarında düşme görülecektir.

Jonix ile Cafe Hava Temizleme

Eviniz, içeri girmesini istemediğiniz her şeyi kapıda bıraktığınız ve kendinizi en güvende hissettiğiniz yaşam alanınızdır. Bir diğer deyişle eviniz sizin güvenli sağlık limanınızdır. Jonix temizleme cihazları sağlığınızı tehlikeye atmadan gönül rahatlığı ile hava solumanızı sağlayan verimli bir konut hava temizleme cihazıdır. Jonix ile artık evinizde güvenli ve sağlıklı ortamların keyfini sürebilirsiniz.

Hava kalitesi kapalı ortamların konforu için göz ardı edilemeyecek öneme sahiptir. Müşterilerin kendini güvende hissetmesini sağlamak cafe sektöründekilerin de söylediği gibi hizmet açısından önemlidir. Müşterilerin beklentilerinin karşılanması önemlidir.

Kapalı bir alanlardaki hava kalitesi ortamın güvenliğini ve konforunu sağlar. Bu nedenle cafe ortamlarındaki cafe hava temizleme süreçlerinin önemi giderek artmaktadır. Covid-19 pandemisi ile birlikte temiz ve güvenli bir çevrenin önemi artmasıyla birlikte özellikle yiyecek içecek sektöründe iyi hava temizliği, sizi rekabette öne çıkaran unsurlardan biri haline gelmiştir.

Müşterilerin %60’ından fazlasının daha yüksek hava kalitesine sahip cafeleri değerlendirdiği hatta müşterilerin %40’ı daha iyi iç mekan hava kalitesi için daha fazla ödeme yapmayı kabul ettiği bile bilinmektedir. Konu gıda olduğu zaman insanların en çok dikkat ettiği unsurlardan biri yiyip içtikleri ortamdaki havanın temizliği ve rahatlığıdır. Jonix hava temizleme cihazları ile cafe hava temizleme sürekli olarak yapılarak hava virüs, bakteri, küf ve organik uçucu bileşenlerden arındırılır.

Jonix ile Kesintisiz Hava Temizliği

Jonix olarak amacımız yaşadığımız Dünya için değer yaratmak ve bu değerleri herkesle paylaşmak. Bizim için bunun yolu insana ve çevreye saygı gösteren, güvenli ve sağlıklı sistemler tasarlamak, geliştirmek ve işletmekten geçiyor.

Biz, herkesin sağlığı ve esenliğini korumak için kapalı ortam temizliğinde global ölçekte rol model olmayı hedefliyoruz.

Müşterilerin bir cafede oturup oturmama fikrini etkileyen önemli etkenlerden biri de hava temizliği ve kalitesidir. Kapalı bir ortamda maskelerin uzun süre çıkması gerektiği cafelerde sunulan hizmetlerin tadının çıkarılması için cafe hava temizleme ve yüzey temizleme süreçlerini sürekli sağlamak şarttır.

Jonix hava temizleme sistemleri ile bir kerelik yapılan temizliğin aksine, bir yan etki veya kimyasal kalıntı olmaksızın uzun sürelerle ortamlarda hava ve yüzeyleri sürekli temiz tutulabilir. Jonix cihazlarındaki temassız Termal Olmayan Plazma teknolojisi sayesinde kirletici bileşikleri havayı aktive ederek parçalar ve sağlıklı ve güvenli bir ortam sağlayan reaktif oksitleyici türler oluşturur.

Jonix ile Kesintisiz Hava Temizliği

Hangi Ürün?