Restoran Hava Temizleme

SAĞLIKLI RESTORANLAR İÇİN Jonix!

Kaliteli hava ile kaliteli öğün

Hava ve Yüzey Hijyeni

Gün boyunca soluduğunuz havayı ve temas halinde olduğunuz yüzeyleri temizler.

%99,9 Covid-19’u Yok Eder

Yüksek temizleme teknolojisi NTP ile Covid-19’u %99,9 oranında yok eder.

Eğitim Alanları Hava Temizleme

Kompakt tasarımıyla her ortama kolayca uyum sağlar.
Restoran Hava Temizleme ile Gıda Sektöründe Konfor

Jonix restoran hava temizleme cihazları, herhangi bir alana veya havalandırma cihazına kurulur. Bu nedenle Restoran hava temizleme işleminde kirleticilerin %99,9’u yok edilir. Bu sayede temiz hava alerjisi olan veya astım şikayeti olan müşterilerin restoranda rahatça yemek yemesi sağlanır.

Ayrıca Jonix’in kullandığı Termal Olmayan Plazma teknolojisi sayesinde sağlıklı, güvenli ve temiz ortamlar sunulur. Sağlıklı hava çalışanların hastalanıp işe gelmeme olasılığını da azaltacak faktörlerden biridir.

Restoran Hava Temizleme ile Gıda Sektöründe Konfor

Eviniz, içeri girmesini istemediğiniz her şeyi kapıda bıraktığınız ve kendinizi en güvende hissettiğiniz yaşam alanınızdır. Bir diğer deyişle eviniz sizin güvenli sağlık limanınızdır. Jonix temizleme cihazları sağlığınızı tehlikeye atmadan gönül rahatlığı ile hava solumanızı sağlayan verimli bir konut hava temizleme cihazıdır. Jonix ile artık evinizde güvenli ve sağlıklı ortamların keyfini sürebilirsiniz.

Konfor denilince akla ilk gelen unsurlardan biri hava kalitesidir. Restoran sektöründe çalışan profesyonellerin de teyit ettiği gibi, müşterilerin kendilerini rahat hissetmelerini sağlamak en önemli şeydir. Bu noktada onların beklentilerini karşılamak için restoran hava temizleme önemlidir.

Ortamın sağlığını ve konforunu belirleyen en önemli faktörlerden biri de kapalı bir alanlardaki hava kalitesidir. Bu nedenle restoran hava temizleme giderek daha önemli hale geliyor. Covid-19 pandemisi ile birlikte temiz ve güvenli bir çevrenin önemi artmıştır. Özellikle yemek sektöründe iyi hava temizliği, sizi rekabette öne çıkaran unsurlardan biridir.

Ankete göre, müşterilerin %60’ından fazlası daha yüksek hava kalitesine sahip restoranları değerlendiriyor. Aslında, müşterilerin %40’ı daha iyi iç mekan hava kalitesi için daha fazla ödeme yapmayı kabul ediyor.

Gıda konusunda insanların en çok dikkat ettiği unsurlardan biri yemek yedikleri ortamdaki havanın temizliği ve rahatlığıdır. Jonix marka hava temizleme cihazları sayesinde restoranlardaki hava sürekli olarak virüs, bakteri, küf ve organik uçucu bileşenlerden arındırılarak temizlenir.

Jonix ile Kesintisiz Hava Temizliği

Jonix olarak amacımız yaşadığımız Dünya için değer yaratmak ve bu değerleri herkesle paylaşmak. Bizim için bunun yolu insana ve çevreye saygı gösteren, güvenli ve sağlıklı sistemler tasarlamak, geliştirmek ve işletmekten geçiyor.

Biz, herkesin sağlığı ve esenliğini korumak için kapalı ortam temizliğinde global ölçekte rol model olmayı hedefliyoruz.

Bir restoranda kalıp kalmama kararını veren önemli etkenlerden biri de hava temizliği ve kalitesidir. Maskelerin uzun süre boyunca çıkması gerektiği restoranlarda hizmetlerin tadını çıkarmak için hava ve yüzey temizliğini kesintisiz sağlamak şarttır.

Jonix hava temizleme sistemleri sayesinde bir defada yapılan temizliğin aksine, bir yan etki veya kimyasal kalıntı olmaksızın uzun sürelerle ortamlarda hava ve yüzeyleri sürekli temiz tutabilirsiniz. Jonix cihazlarında temassız Termal Olmayan Plazma teknolojisi ile havayı aktive ederek kirletici bileşikleri parçalar ve sağlıklı ve güvenli bir ortam sağlayan reaktif oksitleyici türler oluşturur.

Jonix ile Cafe Hava Temizleme

Hangi Ürün?