Güzellik Merkezi Hava Temizleme

Jonix İle Klinik, Huzurevi, Destek Merkezi ve Hastanelerde Hava Kesintisiz Temizliği

Tıp Ve Sağlık Merkezlerindeki Kilit Etken: Hava Kalitesi

Hava ve Yüzey Hijyeni

Gün boyunca soluduğunuz havayı ve temas halinde olduğunuz yüzeyleri temizler.

%99,9 Covid-19’u Yok Eder

Yüksek temizleme teknolojisi NTP ile Covid-19’u %99,9 oranında yok eder.

Eğitim Alanları Hava Temizleme

Kompakt tasarımıyla her ortama kolayca uyum sağlar.
Güvenli Medikal Alanlar!

Mikroorganizma ve uçucu kirleticilerin varlığı mevcut personel ve hastaları etkilemenin yanı sıra tedaviyi zorlaştırabilir, hatta, yeni hastalıklara sebep olabilir.

Güvenli Medikal Alanlar!

Eviniz, içeri girmesini istemediğiniz her şeyi kapıda bıraktığınız ve kendinizi en güvende hissettiğiniz yaşam alanınızdır. Bir diğer deyişle eviniz sizin güvenli sağlık limanınızdır. Jonix temizleme cihazları sağlığınızı tehlikeye atmadan gönül rahatlığı ile hava solumanızı sağlayan verimli bir konut hava temizleme cihazıdır. Jonix ile artık evinizde güvenli ve sağlıklı ortamların keyfini sürebilirsiniz.

Çok sayıda insanın girip çıktığı alanlardaki, örneğin bekleme odası, ilk yardım odası, hastane odası, doktor ve dişçi muayenehanesi gibi, havada bulunan organizmalar sağlık personelleri, bakıcılar ve hastalar için hayati risk oluşturabilecek tehlikelere sahiptir.

Kısacası tıbbi merkezlerdeki hava kalitesi insan sağlığı üzerinde önemli etkilere sahiptir ve medikal hava temizleme de çok ciddi rol oynar. Covid-19 pandemisinden de görüleceği üzere, solunum enfeksiyonu olan veya hava yoluyla bulaşabilen hastalık taşıyan bir kişi bile sayısız insanı enfekte edebilir.

Misafir, personel ve ziyaretçilerin yaşam kalitesini olumsuz etkileyebilen kokular da aynı zamanda Sağlık ve Bakım merkezlerindeki bir diğer kritik faktörlerdendir. Bu aşamada medikal hava temizleme devreye girer.

Bulaşmayı Azaltmak ve Önlemek İçin Termal Olmayan Plazma

Jonix olarak amacımız yaşadığımız Dünya için değer yaratmak ve bu değerleri herkesle paylaşmak. Bizim için bunun yolu insana ve çevreye saygı gösteren, güvenli ve sağlıklı sistemler tasarlamak, geliştirmek ve işletmekten geçiyor.

Biz, herkesin sağlığı ve esenliğini korumak için kapalı ortam temizliğinde global ölçekte rol model olmayı hedefliyoruz.

Hava ve yüzey temizliği için kullanılan Jonix medikal hava temizleme cihazlarındaki kullanılan Termal Olmayan Plazma(NTP) güvenli ve temassız bir teknolojidir. Yaş, sağlık durumu veya hastalık nedeniyle hassas olan gruplarda dahi kullanılabilen bu cihazların herhangi bir yan etkisi yoktur. Jonix Termal Olmayan Plazma(NTP) teknolojisi ile hava temizliği sağlanan merkezlerde hastalık nedeniyle devamsızlık gün sayısında ve, Covid-19 pandemisi sırasında dahi, hasta ve ziyaretçiler arasındaki enfeksiyon vakası oranında çok ciddi azalmalar görülmüştür ( örneğin: Noventa Padovana Huzurevi – Sıfır Covid-19 Vakası).

Jonix cihazlarının herhangi bir kimyasal sprey gerektirmeden kokulardan kaynaklanan ciddi sorunların ortadan kaldırılması ve medikal hava temizliği için büyük katkıda bulunmuştur.

Jonix NTP teknolojisinin zaman içinde mikrobiyal bulaşmayı azalttığı, yüzey temizliği işlemlerini kolaylaştırdığı ve daha sağlıklı, hijyenik koşulların sağlanmasına katkıda bulunduğu ve böylelikle klinik risk yöntemini iyileştirdiği servislere yerleştirilen cihazlarda yapılan testler ile ortaya konmuştur.

Bulaşmayı Azaltmak ve Önlemek İçin Termal Olmayan Plazma

Hangi Ürün?