Eğitim Alanları Hava Temizleme

SAĞLIKLI EĞİTİM KURUMLARI İÇİN Jonix!

Kaliteli hava ile zihin açıklığı

Hava ve Yüzey Hijyeni

Gün boyunca soluduğunuz havayı ve temas halinde olduğunuz yüzeyleri temizler.

%99,9 Covid-19’u Yok Eder

Yüksek temizleme teknolojisi NTP ile Covid-19’u %99,9 oranında yok eder.

Eğitim Alanları Hava Temizleme

Kompakt tasarımıyla her ortama kolayca uyum sağlar.
Sağlıklı eğitim alanları sağlıklı öğrenci ve eğitimciler!

Bu sebepler doğrultusunda eğitim alanları hava temizleme öğrencilerin ve bu alanlarda bulunanların sağlığı için ciddi önem taşır.

Sağlıklı eğitim alanları sağlıklı öğrenci ve eğitimciler!

Çocuklar, üç yaşından itibaren günün büyük bir bölümünü, sabah 08.00’den akşam 16.00’ya, hatta bazen 18.00 ’e kadar, okulda ve spor salonu gibi yerlerdeki havayı soluyarak geçirirler. Soludukları havada hastalık ve enfeksiyon taşıyan virüs ve bakteri gibi patojenler ile birlikte, binalarda kullanılan malzeme, boya, mobilya ve temizlik malzemelerinden havaya yayılan uçucu kirleticiler de barındırdığından bu onların sağlığını doğrudan etkiler.

Bu kirleticiler çoğunlukla yaşlanan altyapı ve yetersiz bakım nedeniyle oluşurken yeni veya tadilattan geçmiş binalarda da bu sonuçları görmek mümkündür.

Eğitim kurumlarındaki kalitesiz havanın öğrenciler ve personel üzerinde Covid-19 benzeri hava kaynaklı hastalıkların yayılımının artması, astımın kötüleşmesi, baş ağrısı, yorgunluk, bulantı ve ciltte döküntü oluşması gibi olumsuz etkileri vardır. Ayrıca kalitesiz hava öğrenmeyi zorlaştırabilir ve davranışsal bozuklukları da arttırabilir.

Sınıf, Kafeterya, Okul Temizliği İçin Jonix Termal Olmayan Plazma

Termal Olmayan Plazma teknolojisi ile Jonix cihazları özellikle okullar gibi yoğun miktarda insanın bulunduğu ortamlarda kullanıma uygundur. Kesintisiz ve uzun süreyle çalışabilme özelliği ile Jonix cihazları çok sayıda eğitim alanları hava temizleme için tercih edilmiştir.

Eğitim alanları hava temizleme için çeşitli türler mevcuttur. Sınıf içerisinde küçük boyutları ve hareket kabiliyeti sayesinde Jonix Cube kullanım kolaylığı sağlarken spor salonu, koridor ve kafeterya gibi daha büyük ortamlar için Steel ve/veya Mate cihazları daha uygundur.

Bu cihazlar ortamdaki hava, nesne ve yüzeyleri sürekli temizler. Ayrıca bu sayede öğrenci, öğretmen ve personelin hastalık nedeniyle devamsızlığını önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olur.

Sınıf, Kafeterya, Okul Temizliği İçin Jonix Termal Olmayan Plazma

Hangi Ürün?