JONIX: Araştırma – Teknoloji – Değerler – Sağlık

Jonix olarak, Termal Olmayan Plazma (soğuk plazma) teknolojisi ile kapalı ortamları zararlı maddelerden arındıran ve temizleyen yenilikçi cihaz ve sistemler üreten İtalya merkezli bir şirketiz. 

Araştırma, tasarım ve üretim faaliyetlerimizin tamamı İtalya’da yüksek teknoloji kullanarak gerçekleştirilmektedir. 

Jonix Termal Olmayan Plazma teknolojisi, Jonix Laboratuvarında gerçekleştirdiğimiz araştırma ve testlerle etkinliği ve güvenliği kanıtlanan bir iyonlaşma yöntemidir.

Bu teknolojiyi hem kirleticileri engelleyerek kapalı ortamları korumak için hem de suyun arıtılması ve topraksız tarım gibi sürdürülebilir ekolojik yöntemlerin kullanıldığı sektörlerde test etmekteyiz.

Herkes için sağlık ve esenlik hedefiyle, sorumluluk bilincine dayalı bir iş ve büyüme modelimiz var. Tüzüğümüzde de yer aldığı şekilde, çözüm, ürün ve değerlerimizin çevre, toplum ve insanlar üzerindeki pozitif etkisini arttırmak amacıyla toplum yararına faaliyet gösteren bir sosyal şirketiz. Jonix, hava temizleme alanındaki seçkin partnerlerden oluşan ekosistemi sayesinde İtalya’nın araştırma, teknoloji ve tasarım uzmanlığını dünyaya sunuyor. Jonix ürünleri sayesinde dünya genelinde 46 ülkede 20.000’i aşkın cihaz sayesinde insanlar temiz hava soluyor.

Fayda Şirketi Olmak

İş Modelimizle Örnek Olmak İstiyoruz.

Jonix olarak amacımız yaşadığımız Dünya için değer yaratmak ve bu değerleri herkesle paylaşmak. Bizim için bunun yolu insana ve çevreye saygı gösteren, güvenli ve sağlıklı sistemler tasarlamak, geliştirmek ve sunmaktan geçiyor.

Biz, herkesin sağlığı ve esenliğini korumak için kapalı ortam temizliğinde global ölçekte rol model olmayı hedefliyoruz.