Mağaza Hava Temizleme

Mağaza Hava Temizleme İçin Jonix!

Havası temiz sağlıklı alanlarda konforlu alışveriş keyfi!

Hava ve Yüzey Hijyeni

Gün boyunca soluduğunuz havayı ve temas halinde olduğunuz yüzeyleri temizler.

%99,9 Covid-19’u Yok Eder

Yüksek temizleme teknolojisi NTP ile Covid-19’u %99,9 oranında yok eder.

Mağaza Hava Temizleme

Kompakt tasarımıyla her ortama kolayca uyum sağlar.

Sağlıklı Hava Sayesinde Sadece Alışverişinize Odaklanın!

Her mağaza sahibi müşterilerine sunduğunu ortamın rahatlığının müşterinin mağazada ne kadar zaman geçireceği ve ne kadar alışveriş yapacağı ile doğru orantılı olduğunu bilir. Bir diğer deyişle insanlar mağazada kendilerini ne kadar mutlu, rahat, hoş karşılanmış ve ilgilenilmiş hissederse daha fazla alışveriş yapmakla beraber mağazayı yeniden ziyaret ederler. Amerika’da gerçekleştirilen bir araştırmaya göre (Alexandre et al., 2012), 17 milisaniye potansiyel bir müşterinin mağazanın kendisine hitap edip etmediğini anlaması için yeterli olacaktır.


İdeal bir alışveriş deneyimi beş duyunun beşine da hitap etmesi gerektiğinden müzik, ışık, koku ve hava kalitesi alıcının ruh halini ve deneyimini şekillendirme gücü bulunduğu unutulmamalıdır. Temel duyumuz koku olduğundan beyin, her şeyden önce kokuya tepki verir. Mağaza hava temizleme cihazlarının önemi buradan da anlaşılabilir.Mağaza Hava Temizleme

Bir müşterinin mağazanızda ne kadar süre kalacağını belirleyen kilit unsur hava kalitesidir. Jonix cihazları virüs, bakteri ve uçucu kirleticilerin sürekli temizlendiği sağlıklı bir ortam ile huzurlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi garanti eder. Bu durum müşterilerin gerilmeden, endişeye kapılmadan veya dikkati dağılmadan satın almak istedikleri ürüne odaklanmalarına imkan verir. Bu sebeple mağaza hava temizleme müşteri memnuniyeti için kilit rol oynar.


Mağaza Hava Temizleme

 

 


Mağaza Hava Temizleme İçin Jonix Termal Olmayan Plazma

Yılın hangi mevsimi, günün hangi saati olursa olsun kötü koku barındırmayan, ağır kokuların sinmediği, tertemiz bir havası olan sağlıklı bir ortam hemen fark edilir. Ortama herhangi bir kimyasal bırakmayan ve yan etkisi bulunmayan temassız bir sistem olan Jonix cihazları tam da böyle ortamların, özellikle mağaza hava temizliği, sağlanması için birebirdir. Bu sayede herhangi bir sınırlama olmaksızın insanların bulunduğu her yerde bu hava temizleyici cihazlar kullanılabilir. Merkezinde, ileri bir iyonlaşma yöntemi olan Termal Olmayan Plazma teknolojisine sahip Jonix cihazları , havayı aktive ederek hava ve yüzeylerdeki Covid-19 da dahil olmak üzere virüs ve bakterinin yanı sıra küf ve koku gibi uçucu kirleticileri sürekli parçalayabilen oksitleyici türler oluşturur ve mağaza hava temizleme için en kolay çözümü bize sunar. Kesintisiz temizlenen bir ortam çalışan ve müşterilerin sağlığını korurken, hastalığa bağlı devamsızlığı azaltır ve daha iyi bir alışveriş deneyimi yaşatır. Hangi Ürün?

Cube

Jonix CUBE, ev ve profesyonel ortamlardaki havayı ve yüzeyleri aralıksız temizler

Mate Serisi

Jonix Mate ve MINIMATE yüksek hijyen gerektiren her ortamda hava ve yüzeyleri arındırarak temizler.

Jonix Up In Serisi

Ofis, soyunma odası, kabin, giyinme odası, banyo, elbise odası, doktor ve veteriner bekleme odası gibi pek çok farklı küçük ortamda kullanılabilir.