Otel Hava Temizleme

SAĞLIKLI OTEL ALANLARI İÇİN Jonix!

Kaliteli hava ile konforlu konaklama

Hava ve Yüzey Hijyeni

Gün boyunca soluduğunuz havayı ve temas halinde olduğunuz yüzeyleri temizler.

%99,9 Covid-19’u Yok Eder

Yüksek temizleme teknolojisi NTP ile Covid-19’u %99,9 oranında yok eder.

Eğitim Alanları Hava Temizleme

Kompakt tasarımıyla her ortama kolayca uyum sağlar.
Jonix Otel Hava Temizleme ile Otellerde Sağlıklı ve Güvenli Hava

Müşterilerinin ve çalışanlarının rahatlığını ve sağlığını ön planda tutan oteller için sağlıklı ve temiz hava göz önünde bulundurulması gereken en önemli unsurlardan biridir.

Jonix Otel Hava Temizleme ile Otellerde Sağlıklı ve Güvenli Hava

Eviniz, içeri girmesini istemediğiniz her şeyi kapıda bıraktığınız ve kendinizi en güvende hissettiğiniz yaşam alanınızdır. Bir diğer deyişle eviniz sizin güvenli sağlık limanınızdır. Jonix temizleme cihazları sağlığınızı tehlikeye atmadan gönül rahatlığı ile hava solumanızı sağlayan verimli bir konut hava temizleme cihazıdır. Jonix ile artık evinizde güvenli ve sağlıklı ortamların keyfini sürebilirsiniz.

Covid-19 virüsü ile halihazırda önemli bir konu olan temiz ve güvenli havanın önemi büyük ölçüde arttı. Kapalı alanlardaki havanın temizliği ve güvenliği sizi rakipleriniz arasında öne çıkaracak ve ortamın sağlık ve kalitesini belirleyecek en önemli unsurlardan biridir. İnsanlar kaliteli hava bulunan otellerde konaklamak için daha fazla ödeme dahi yapmayı göze alır. Müşterilerinin ve çalışanlarının rahatlığını ve sağlığını ön planda tutan oteller için sağlıklı ve temiz hava göz önünde bulundurulması gereken en önemli unsurlardan biridir.

Jonix otel hava temizleme ile otel odalarındaki bakterileri, küfü, uçucu organik bileşenleri ve kötü kokular yok olur. Jonix otel hava temizleyici aynı zamanda farklı alanlarda kullanılmak üzere farklı modeller de sunar. Bununla birlikte Jonix cihazlarının covid-19 virüsü öldürücülüğü de kanıtlanmıştır.

Jonix Sayesinde Otel Odalarındaki Kötü Kokulardan Kurtulun

Jonix olarak amacımız yaşadığımız Dünya için değer yaratmak ve bu değerleri herkesle paylaşmak. Bizim için bunun yolu insana ve çevreye saygı gösteren, güvenli ve sağlıklı sistemler tasarlamak, geliştirmek ve işletmekten geçiyor.

Biz, herkesin sağlığı ve esenliğini korumak için kapalı ortam temizliğinde global ölçekte rol model olmayı hedefliyoruz.

Jonix otel hava temizleme cihazları, otel odalarındaki her tür mekana veya havalandırma ünitesinin içine monte edilebilebilir. Budan dolayı hava temizleme süreci içerisinde havada bulunan bakterilerin %99’unu yok eder.

Otellerde kullanılan Jonix cihazları sayesinde astım hastası olan veya alerjisi olan misafirlerin rahatça nefes alabilmesine olanak sağlanır ve hava kirliliği doğrultusundaki şikayetlerin azalmasına yol açar.

Bu tip sağlık sorunlarının ortadan kaldırılmasıyla birlikte otel personelinin işe gelmediği gün sayısında azalma görülür. Jonix’in hızlı koku yok etme özelliği sayesinde havanın temizliği ve kalitesi otel misafirleri tarafından hemen fark edilir.

Otel mutfağı ve restoranından gelen yemek kokuları misafirlerinizin rahatını ve konforunu bozabilir. Bu durum otel restoranında yemek yiyen misafirler ile birlikte otelde konaklayan misafirleri de rahatsız edebilir.

Jonix cihazlarının Termal Olmayan Plazma (NTP) teknolojisi sayesinde kapalı alanlardaki kötü kokulardan en kısada sürede kurtulabilirsiniz. Kesintisiz otel hava temizleme yapabilen bu cihazlar kapalı alanlardaki kötü koku oluşturan bakteri, virüs veya uçucu organik bileşenler gibi maddeleri hiçbir yan etki olmadan ortadan kaldırır.

Jonix Sayesinde Otel Odalarındaki Kötü Kokulardan Kurtulun

Hangi Ürün?