Horeca

Horeca Hava Temizleme İçin Jonix Hava Temizleyicisi!

Kaliteli hava ile sağlıklı alanlar

Hava ve Yüzey Hijyeni

Gün boyunca soluduğunuz havayı ve temas halinde olduğunuz yüzeyleri temizler.

%99,9 Covid-19’u Yok Eder

Yüksek temizleme teknolojisi NTP ile Covid-19’u %99,9 oranında yok eder.

Horeca Hava Temizleme

Kompakt tasarımıyla her ortama kolayca uyum sağlar.

Horeca Alanların Sağlıklı Ve Güvenli Olmasının Tek Yolu Jonix!

Hava kalitesi rahatlık denince ilk akla gelen etkenlerdendir. HORECA sektöründe çalışan profesyoneller tarafından da teyit edildiği gibi müşteriler için rahatlık her şeyin üzerindedir. Ve bu noktada önemli olan onların bu beklentisinin karşılanmasıdır. Kapalı alanlardaki havanın kalitesi bir ortamın sağlıklı ve rahat olmasını belirleyen en önemli noktalardan biridir. Bu sebeple Horeca hava temizleme de gittikçe önem kazanmaktadır. Temiz ve güvenli ortamların önemi Covid-19 pandemisiyle beraber iyice artmıştır. İyi bir hava temizliği sizi rakipleriniz arasında ön plana çıkaran unsurlardandır. Örneğin Expedia tarafından yapılan bir ankette müşterilerin %60’ından fazlası hava kalitesinin yüksek olduğu otellere daha yüksek puan vermiştir. Hatta müşterilerin %40’ı kapalı ortamlarda daha kaliteli hava için daha fazla para ödemeyi de kabul etmiştir.

Horeca Hava Temizleme

 Jonix farklı kullanım alanları (oda, ortak alan, temizlik sırasında sterilizasyon) için farklı modellerde sunar. Bu ortamlardaki hava temizleme cihazları hava ve yüzeylerdeki bakteri, küf, koku, uçucu organik bileşik ve virüsleri etkili bir şekilde temizler ve yok eder. Ayrıca Padua Üniversitesi tarafından da  Covid-19’a karşı virüs öldürücü etkisi olduğu kanıtlanmıştır. 


Horeca Hava Temizleme

 Jonix Otel Odalarındaki, Cafelerdeki ve Restoranlardaki Virüs, Bakteri İstenmeyen Kokuları Yok Eder


 

Jonix Horeca hava temizleme cihazları, her tür mekana veya havalandırma ünitesinin içine monte edilir. Böylece HORECA hava temizleme sürecinde kirleticilerin %99,9’u yok olur. Temiz hava alerjisi olan insanların ve özellikle astımlı misafirlerin solunum sıkıntısı yaşaması ihtimalini azaltır. Bunlar da çalışanların hastalık nedeniyle işe gelemediği gün sayısını azaltır.

Jonix cihazları, odalardaki hava kalitesiyle ilgili şikayetlerini azaltır. Ayrıca kokuları yok etme hızı sayesinde temiz bir odaya giren misafirler havanın temizliği ve kalitesini hemen farkedebilir.  

Termal Olmayan Plazma (NTP) teknolojisiyle ile sağlıklı, temiz ve güvenli ortamlar

Venedik’teki ünlü Harry’s Bar’ın sahibi ve ağırlama sanatının ustası Arrigo Cipriani’nin In Praise of Hospitality (Ağırlamaya Övgü) adlı kitabında bu konu hakkında “Bir restoranda izin verilen tek koku temiz hava kokusudur.” demiştir.

Kötü yemek kokuları mekanın kalitesini olumsuz yönde etkilemektedir. Olması gereken baskın olmayan temiz kokan, taze ve keskin havadır. Müşterilerin dikkatini dağıtacak bir şey olmadan keyifle yemeğini yemesi ve üzerlerine bir yemek kokusu sinmeden ayrılması müessesenin müşterilerin konforuna ne kadar önem verdiğini ve müessesenin başarısını belirler. HORECA hava temizleme müessesenin kalitesi için olmassa olmazdır.

 

Hava kalitesi bir odada kalıp kalmama kararını veren önemli bir etkendir. Uzun sürelerle maskelerin çıkması gerektiği restoranlarda hizmetlerin tadını çıkarmak için hava ve yüzey temizliği sağlamak şarttır. Bir defada yapılan temizliğin aksine,Jonix sistemleri sayesinde bir yan etki veya kimyasal kalıntı olmaksızın uzun sürelerle insanların bulunduğu ortamlarda hava ve yüzeyleri sürekli temiz tutabilirsiniz. Jonix cihazlarında temassız Termal Olmayan Plazma teknolojisi bulunur. Bu teknoloji havayı aktive ederek kirletici bileşikleri parçalayan ve sağlıklı ve güvenli bir ortam sağlayan reaktif oksitleyici türler oluşturur.

 Hangi Ürün?

Cube

Jonix CUBE, ev ve profesyonel ortamlardaki havayı ve yüzeyleri aralıksız temizler

Mate Serisi

Jonix Mate ve MINIMATE yüksek hijyen gerektiren her ortamda hava ve yüzeyleri arındırarak temizler.

Duct Serisi

Jonix DUCT Temizleme işlemi kesintisiz devam ederek küf ve bakteri gelişimi için toz kalıntılarının ideal ortamı oluşturmasını engeller..