Gıda Endüstrisinde Hava Temizleme

Gıda Ürünü Satan Yerlerin Temizliği İçin Jonix!

Kaliteli hava ile lezzetli yiyecekler

Hava ve Yüzey Hijyeni

Gün boyunca soluduğunuz havayı ve temas halinde olduğunuz yüzeyleri temizler.

%99,9 Covid-19’u Yok Eder

Yüksek temizleme teknolojisi NTP ile Covid-19’u %99,9 oranında yok eder.

Gıda Endüstrisinde Hava Temizleme

Kompakt tasarımıyla her ortama kolayca uyum sağlar.

Hijyenik Gıda Zinciri İçin Termal Olmayan Plazma Teknolojisi !

 Jonix Cihazları üretim ve satış aşamalarındaki hava ve yüzey yoluyla bulaşmayı engelleyerek gıda ürünlerinin raf ömrünün uzatılmasını sağlar ve gıda endüstrisinde hava temizleme için akıllı cihazlar sunar.


Gıda ürünlerinin üretimi, depolanması ve satışında çalışma alanlarındaki hijyen standartları ve temizlik protokollerine her zaman uyulması ortamda bulunan veya çalışanlarca taşınan küf, bakteri ve patojenlerin bulaşmasını engellemek için gereklidir. Bir diğer deyişle gıda endüstrisinde hava temizleme hayati önem taşır.


Bu doğrultuda havadaki mikroorganizmaların ürünlere bulaşma ve gıda zehirlenmesi riskinin yanı sıra ürünleri satılamayacak hale getiren değişimlere neden olup önemli derecede maddi ve itibar kaybına yol açabileceğinden, üretim ve ambalajlama yapılan alanlardaki hava ve yüzeylerin temizliği çok önemlidir.

Gıda Endüstrisinde Hava Temizleme

Maksimum Hijyen İçin Jonix Termal Olmayan Plazma(NTP) Teknolojisi


Gıda Endüstrisinde Hava Temizlem

 Gıda Ürünü Satan Yerlerin Temizliği İçin Jonix

Gıda maddesi satan mağazalarda alanda bulunan çalışan sayısı, mağazaya giren çıkan insan sayısı, kullanılan ve depolanan temizlik ürünleri ve ekipman, kimi yerde de gıda üretimi gibi kapalı alanlardaki havanın kalitesini etkileyen çok sayıda faktör vardır. Bu etkenler virüs, bakteri, uçucu organik bileşik ve küf benzeri çalışan ve müşterilerin sağlığını olumsuz etkileyen kirletici ve kokuların kol gezmesine neden olur. Jonix temizleme cihazları ile gıda endüstrisinde hava temizleme çok kolaydır. Jonix cihazları kapalı ortamlardaki havayı ve yüzeyleri kirleticilerden arındırarak temizlediğinden havadan bulaşan hastalıkların yayılması engellenir, taze gıdaların raf ömrü uzar ve daha güvenli hale gelir.

Jonix cihazlarında kullanılan Termal Olmayan Plazma(NTP) teknolojisi, havayı herhangi bir kimyasal kullanmadan veya çevreye kalıntı bırakmadan yönetmeliklerde öngörülen temizlik protokollerine uygun bir şekilde temizleyerek gıda endüstrisinde hava temizleme için gerekli koşullar sağlar.

Hangi Ürün?

Cube

Jonix CUBE, ev ve profesyonel ortamlardaki havayı ve yüzeyleri aralıksız temizler

Jonix Up In Serisi

Jonix Mate ve MINIMATE yüksek hijyen gerektiren her ortamda hava ve yüzeyleri arındırarak temizler.

Steel Serisi

JONIX UP IN, asansör, kabin, giyinme odası gibi küçük alanlar ve sessizlik gerektiren ofis veya çalışma odası gibi mekanlar için tasarlanmıştır.