Gıda Endüstrisinde Hava Temizleme

Gıda Ürünü Satan Yerlerin Temizliği İçin Jonix!

Kaliteli hava ile lezzetli yiyecekler

Hava ve Yüzey Hijyeni

Gün boyunca soluduğunuz havayı ve temas halinde olduğunuz yüzeyleri temizler.

%99,9 Covid-19’u Yok Eder

Yüksek temizleme teknolojisi NTP ile Covid-19’u %99,9 oranında yok eder.

Eğitim Alanları Hava Temizleme

Kompakt tasarımıyla her ortama kolayca uyum sağlar.
Hijyenik Gıda Zinciri İçin Termal Olmayan Plazma Teknolojisi!

Maksimum Hijyen İçin Jonix Termal Olmayan Plazma(NTP) Teknolojisi

Hijyenik Gıda Zinciri İçin Termal Olmayan Plazma Teknolojisi!

Eviniz, içeri girmesini istemediğiniz her şeyi kapıda bıraktığınız ve kendinizi en güvende hissettiğiniz yaşam alanınızdır. Bir diğer deyişle eviniz sizin güvenli sağlık limanınızdır. Jonix temizleme cihazları sağlığınızı tehlikeye atmadan gönül rahatlığı ile hava solumanızı sağlayan verimli bir konut hava temizleme cihazıdır. Jonix ile artık evinizde güvenli ve sağlıklı ortamların keyfini sürebilirsiniz.

Jonix Cihazları üretim ve satış aşamalarındaki hava ve yüzey yoluyla bulaşmayı engelleyerek gıda ürünlerinin raf ömrünün uzatılmasını sağlar ve gıda endüstrisinde hava temizleme için akıllı cihazlar sunar.

Gıda ürünlerinin üretimi, depolanması ve satışında çalışma alanlarındaki hijyen standartları ve temizlik protokollerine her zaman uyulması ortamda bulunan veya çalışanlarca taşınan küf, bakteri ve patojenlerin bulaşmasını engellemek için gereklidir. Bir diğer deyişle gıda endüstrisinde hava temizleme hayati önem taşır.

Bu doğrultuda havadaki mikroorganizmaların ürünlere bulaşma ve gıda zehirlenmesi riskinin yanı sıra ürünleri satılamayacak hale getiren değişimlere neden olup önemli derecede maddi ve itibar kaybına yol açabileceğinden, üretim ve ambalajlama yapılan alanlardaki hava ve yüzeylerin temizliği çok önemlidir.

Gıda Ürünü Satan Yerlerin Temizliği İçin Jonix

Jonix olarak amacımız yaşadığımız Dünya için değer yaratmak ve bu değerleri herkesle paylaşmak. Bizim için bunun yolu insana ve çevreye saygı gösteren, güvenli ve sağlıklı sistemler tasarlamak, geliştirmek ve işletmekten geçiyor.

Biz, herkesin sağlığı ve esenliğini korumak için kapalı ortam temizliğinde global ölçekte rol model olmayı hedefliyoruz.

Gıda maddesi satan mağazalarda alanda bulunan çalışan sayısı, mağazaya giren çıkan insan sayısı, kullanılan ve depolanan temizlik ürünleri ve ekipman, kimi yerde de gıda üretimi gibi kapalı alanlardaki havanın kalitesini etkileyen çok sayıda faktör vardır.

Bu etkenler virüs, bakteri, uçucu organik bileşik ve küf benzeri çalışan ve müşterilerin sağlığını olumsuz etkileyen kirletici ve kokuların kol gezmesine neden olur. Jonix temizleme cihazları ile gıda endüstrisinde hava temizleme çok kolaydır. Jonix cihazları kapalı ortamlardaki havayı ve yüzeyleri kirleticilerden arındırarak temizlediğinden havadan bulaşan hastalıkların yayılması engellenir, taze gıdaların raf ömrü uzar ve daha güvenli hale gelir.

Jonix cihazlarında kullanılan Termal Olmayan Plazma(NTP) teknolojisi, havayı herhangi bir kimyasal kullanmadan veya çevreye kalıntı bırakmadan yönetmeliklerde öngörülen temizlik protokollerine uygun bir şekilde temizleyerek gıda endüstrisinde hava temizleme için gerekli koşullar sağlar.

Gıda Ürünü Satan Yerlerin Temizliği İçin Jonix

Hangi Ürün?