TEMİZ YAŞAM | TASARIM | AMBALAJ | TEKNOLOJİ

HEM EVDE HEM İŞ YERİNDE TEMİZ HAVA

Jonix Mate

Jonix Mate ve Minimate dünyanın en çevre dostu hava temizleme cihazlarıdır.

Bu cihazlar hava ve yüzeylerdeki toz ve kirleticilerin tamamen filtrelenip temizlenmesi gereken ortamlar için çok idealdirler. Aynı zamanda herhangi bir kimyasal madde kullanmaz ve zararlı kalıntı bırakmazlar.

İnsanların bulunduğu ortamlarda sürekli temizlik için birebirdir olmalarının yanı sıra alternatif olarak, hızlı bir ortam temizliği için de kullanılabilir.

Jonix Mate ve Minimate havayı tamamen filtreler ve böylece temizlenmiş havayı ortama iletir. Bu da merkezi klima sistemlerin enerji tüketim maliyetlerini düşürür.

Doğa ve İnsan Dostu

Jonix Mate ve Minimate hava filtreleme ve temizleme cihazlarıdır. Termal Olmayan Plazma teknolojisi ile çalışan bu cihazlar üç filtreleme seviyesine (G4 + F7 + H13) ve temizleme fonksiyonuna sahiptir. Bu özellikleriyle de havadaki tozları %100 oranında filtrelerken bakteri, virüs ve küfleri %99,9’a kadar alt eder.
Doğa ve İnsan Dostu

Tasarım

Jonix MATE hem kompakt bir tasarıma sahiptir hem de her ortamda rahatlıkla kullanılabilmesi için küçük bir dolap kadar yer kaplar.

Temiz Yaşam

Mobil hava filtreleme ve temizleme cihazları olan Jonix Mate ve Minimate cihazları çalıştırıldıktan 60 dakika içerisinde biyosit etkisi devreye girer ve kirleticileri yok eder. Bu cihazlar eğer kesintisiz çalıştırılırsa, ortamda gerçekleştirilen faaliyetlerden kaynaklanan kirleticilerin yayılmasını engeller. Ayrıca, iş yerinde işe bağlı stresi azaltmayı sağlayarak konforlu bir mikro iklim yaratarak sağlığı iyileştirmekte ve korunmakta da rol alırlar.
Temiz Yaşam

Teknoloji

Termal Olmayan Plazma teknolojisiyle çalışan Jonix MATE ve MINIMATE hava temizleme cihazları yüksek hijyene gerek duyan her ortamda hava ve yüzeyleri arındırarak havayı temizler.
jonix-minimate

Teknik Özellikler

Jonix Mate ve Minimate istenilen seviyeyi ayarlanabilen ve fonksiyonları kumanda edilebilen bir yazılım ile çalışır.

Fonksiyonları görüntülemek ve seçmek için kumanda panelindeki ikonları kullanmak yeterlidir. Ekran üstündeki komutlar sayesinde cihazı kolayca programlayabilirsiniz.

Opsiyonel kit ile birlikte satın alındığı taktirde, cihazı harici hava girişine bağlayarak ihtiyaç duyulan ortamlarda daha fazla basınç yaratmak imkan dahilindedir.

Jonix MATE ve MINIMATE kompakt, esnek ve sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Ayrıca bakteri ve parçacık yükünü hızlıca azaltır.

MINIMATE

Etiket hacmi: 560 L x 460 P x 1060 H

Ebatlar mm: 65

Hava akışı m3/h: 400 – 2000

Maksimum enerji tüketimi (W): 600

Güç kaynağı: 230 V /~/ 50 Hz

MATE

Etiket hacmi: 678 L x 700 P x 2035 H

Ebatlar mm: 175

Hava akışı m3/h: 500 – 3000

Maksimum enerji tüketimi (W): 800

Güç kaynağı: 230 V /~/ 50 Hz

MAXI MATE

Etiket hacmi: 1305 L x 715 P x 2165 H

Ebatlar mm: 220

Hava akışı m3/h: 1500 – 6000

Maksimum enerji tüketimi (W): 2800

Güç kaynağı: 230 V /~/ 50 Hz

Hangi Ürün?