Veteriner Klinik Hava Temizleme

Sağlıklı Veteriner Klinikler İçin Jonix!

Veteriner kliniklerinde kullanımı ortamı kirleticilerin yaşaması için uygunsuz hale getirir.

Hava ve Yüzey Hijyeni

Gün boyunca soluduğunuz havayı ve temas halinde olduğunuz yüzeyleri temizler.

%99,9 Covid-19’u Yok Eder

Yüksek temizleme teknolojisi NTP ile Covid-19’u %99,9 oranında yok eder.

Eğitim Alanları Hava Temizleme

Kompakt tasarımıyla her ortama kolayca uyum sağlar.
Güvenli Hava Sayesinde Sağlıklı Hayvan Dostlarımız!

Jonix Termal Olmayan Plazma(NTP) teknolojisi kesintisiz çalışarak insan ve hayvanların bulunduğu alanlarda kimyasal kalıntı bırakmadan uzun süreli temizlik sağlar

Güvenli Hava Sayesinde Sağlıklı Hayvan Dostlarımız!

Eviniz, içeri girmesini istemediğiniz her şeyi kapıda bıraktığınız ve kendinizi en güvende hissettiğiniz yaşam alanınızdır. Bir diğer deyişle eviniz sizin güvenli sağlık limanınızdır. Jonix temizleme cihazları sağlığınızı tehlikeye atmadan gönül rahatlığı ile hava solumanızı sağlayan verimli bir konut hava temizleme cihazıdır. Jonix ile artık evinizde güvenli ve sağlıklı ortamların keyfini sürebilirsiniz.

Jonix cihazları kokuları yok ederek enfeksiyonları önler ve risklerin azaltılmasını sağlar.

Hayvanların sağlığını olumsuz etkileyen koku, mikroorganizma ve kirleticilerin yoğun olarak bulunduğu veteriner muayenehane ve klinikleri karmaşık ve hassas bir yapıya sahip ortamlardır.

Virüs, bakteri, küf ve uçucu bileşikler enfeksiyona yol açıp müdahale ve tedavi başarı oranlarını olumsuz etkilediğinden bu bağlamda veteriner klinik hava temizleme cihazları çok önemli bir rol oynar. Klinik ve muayenehanelerde ziyaretçiler, personeller ve bakıcılar için sürekli temizlenen sağlıklı ortamların oluşturulması onlara verilen önemi göstermekle birlikte tedavinin başarı oranını ve tedavi maliyetlerini de etkiler.

Komplikasyon ve çapraz bulaşma riskinin azalması, koku sorununu giderilmesi ve enfeksiyon ve sepsis riskini engellenmesi aktif olarak uzun süreyle temizlenen ortamlar ile sağlanır. Bu sayede personelin işe gelmediği gün sayısında azalma, daha konforlu bir çalışma ortamı ve kliğinin başarı ve itibarının artırılması mümkün olur.

Veteriner Kliniği İçin Jonix Termal Olmayan Plazma

Jonix olarak amacımız yaşadığımız Dünya için değer yaratmak ve bu değerleri herkesle paylaşmak. Bizim için bunun yolu insana ve çevreye saygı gösteren, güvenli ve sağlıklı sistemler tasarlamak, geliştirmek ve işletmekten geçiyor.

Biz, herkesin sağlığı ve esenliğini korumak için kapalı ortam temizliğinde global ölçekte rol model olmayı hedefliyoruz.

Veteriner klinik hava temizleme cihazlarımızda kullanılan Termal Olmayan Plazma(NTP) teknolojisinin tek seferde yapılan ürün bazlı temizlik sistemlerinden farkı; insanların ve hayvanların bulunduğu ortamlarda herhangi bir yan etki olmaksızın uzun süre ile kullanabileceğiniz güvenli, temassız bir temizleme yöntemi olmasıdır.

NTP teknolojisi insan ve hayvan sağlığını olumsuz etkileyebilecek yüksek konsantrasyonların bulunduğu odalarda deterjan, kimyasal ve mobilyalardan yayılan uçucu kirleticileri ve havadan kaynaklanan mikrobik bulaşmayı azaltıp kokuları hızlıca yok ederek veteriner kliniklerindeki ortam ve yüzeylerin temizlenmesini sağlar. Bu şekilde kliniği sağlıklı ve konforlu hale getirir ve tedavi başarı oranına katkıda bulunur.

Jonix cihazlarının veteriner kliniklerinde kullanımı havanın uzun süreyle iyonize moleküllerle beslenmesini sağlar, ortamı kirleticilerin yaşaması için uygunsuz hale getirerek sepsis riskini azaltır ve bakteri miktarının sürekli azaltılması gibi uzun vadeli faydalar sunar.

Jonix hava temizleme cihazları Jonix NTP teknolojisi sayesinde herhangi bir kimyasal madde kullanmadan veya kalıntı bırakmadan teşhis/tedavi ekipmanı, mobilya, ürün ve diğer malzemelere zarar vermeden bekleme odası, klinik, karantina bölgesi, ameliyathane ve yatış odalarında optimum koşulları oluşturur ve personel ve hayvanlar için güvenli ve sağlıklı bir ortam sağlar.

Veteriner Kliniği İçin Jonix Termal Olmayan Plazma

Hangi Ürün?