Ofis Hava Temizleme

Daha Sağlıklı Hava, Daha Fazla Verim ve Daha Az Devamsızlık için Profesyonel Ortamları Jonix ile Temizleyin

Çok sayıdaki davetsiz misafir kapalı ortamdaki hava ile ortamlara girip işinizi olumsuz etkileyebilir!

jonix ofis hava temizleyici
Hava ve Yüzey Hijyeni

Gün boyunca soluduğunuz havayı ve temas halinde olduğunuz yüzeyleri temizler.

%99,9 Covid-19’u Yok Eder

Yüksek temizleme teknolojisi NTP ile Covid-19’u %99,9 oranında yok eder.

Eğitim Alanları Hava Temizleme

Kompakt tasarımıyla her ortama kolayca uyum sağlar.

Jonix Ofis Hava Temizleme Cihazı ile Sağlıklı Çalışma Alanları!

Hem iş hem özel yaşamın temel parçalarından biri de ofis ve stüdyo gibi kapalı alanlardaki hava kalitesidir. Ofis hava sorunlarını tespit edip, ofis hava temizleme yapabilmek için ne soluduğunun farkında olmak büyük önem taşır. Covid-19 pandemisinde de görüldüğü üzere kapalı alanlarda enfeksiyon riski yüksek olmasından dolayı şirketler bu durumun önüne geçmek için akıllı çalışma yöntemlerine geçip bu yöntemleri teşvik etmiştir. Ancak bu tür yöntemler her zaman başarı sağlayamıyor veya her çalışanı memnun edemiyor? Peki, kapalı alanlarda güvende yaşamanın riskiz başka çözüm yolları var mı? Hava kalitesi, bu noktadaki en önemli konudur.


Yeterli havalandırma yapılmayan işyerlerinde havadaki patojenleri azaltıp güvenli bir ortam sağlamak adına havanın SÜREKLİ olarak temizlenmesi şarttır. Çoğu modern ofiste klima kullanımı nedeniyle kapılar ve camlar genellikle kapalı olduğundan hava değişimi yapılması engellenir ve bu durum kirleticilerin birikmesine sebep olur ve bu da ofis hava temizlemeyi mecbur bırakır. Binalardaki kötü hava kalitesi verimliliği %6 ila %9’a kadar azaltırken aynı zamanda sağlık problemlerine yol açabilir bu sebeple ofis hava temizliği büyük önem taşımaktadır.


Bu işe gelinmeyen gün sayısı ve personel maliyetlerini de artabilir. Ofislerdeki Covid-19 bulaşıcılığında da görüldüğü gibi hızlı bir şekilde bulaşıcı hastalıklara dönüşen virüs ve bakteriler kirleticileri oluşturur. Bunların yanı sıra, havaya karışan kirleticiler arasında standart dışı inşaat malzemeleri, mobilya, döşeme, temizlik ürünü, bilgisayar ve yazıcı gibi cihazlar ve yapıştırıcı gibi ve diğer malzemelerden yayılan uçucu organik bileşikler de bulunur.ofis hava temizleyici

Havadaki bu kirleticiler uzun sürelerle sağlıksız binalar içerisinde bulunmaktan ortaya çıkan bir takım belirtiler ile (baş ağrısı, halsizlik, kronik havayolu tahrişi, göz yorgunluğu, rahatsızlık, hatta, cilt sorunları) ortaya çıkan Hasta Bina Sendromu ile ilişkilendirilmektedir. Bronşiyal astım, lejyoner hastalığı ve alerjik alveolit ile kronikleşebilen bu rahatsızlıklar, daha da şiddetli hale gelebilir.


ofis hava temizleme cihazı

Jonix ile İşinizi Değil Havanızı Değiştirin

Konfor ve güvenlik işyerinde esnekliğin, verimliliğin ve tam randımanlı çalışmanın olması için sağlıklı ortamların olmazsa olmazı haline gelmiştir.Uygun araçların kullanımı Covid-19 da dahil olmak üzere havadaki virüs, bakteri ve kirleticileri tamamıyla yok edebilmek ofis hava temizliğini sağlamak için şarttır. Havanın daha temiz ve sağlıklı hale gelmesi için kirleticileri azaltan Jonix cihazları bilim çevrelerince güvenli ve etkili bir yöntem olarak kabul edilen soğuk plazma teknolojisi (Termal Olmayan Plazma – NTP) kullanır.


NTP, temassız bir temizleme teknolojisi olduğundan herhangi bir kimyasal kalıntı bırakmaz ve insanların olduğu alanlarda hiçbir yan etki olmaksızın uzun süreyle kullanılabilir. Bu yönden NTP diğer temizleme teknolojilerinden farklıdır ve ofis hava temizleme için daha sık kullanılır. Jonix ofis hava temizleme cihazları ile ofis ve işyerleri gibi insanların bulunduğu alanlarda kesintisiz iç mekan temizliği sağladığından sağlıklı alan ve temiz havanın faydalarından daha uzun süre yararlanılmasını mümkün kılar ve ofis hava temizliği de sağlamış olur.Hangi Ürün?

Cube

Jonix CUBE, ev ve profesyonel ortamlardaki havayı ve yüzeyleri aralıksız temizler

Mate Serisi

Jonix Mate ve MINIMATE yüksek hijyen gerektiren her ortamda hava ve yüzeyleri arındırarak temizler.

Jonix Up In

JONIX UP IN, asansör, kabin, giyinme odası gibi küçük alanlar ve sessizlik gerektiren ofis veya çalışma odası gibi mekanlar için tasarlanmıştır.