Sanat Galerisi Hava Temizleme

Hava ve Yüzey Hijyeni

Gün boyunca soluduğunuz havayı ve temas halinde olduğunuz yüzeyleri temizler.

%99,9 Covid-19’u Yok Eder

Yüksek temizleme teknolojisi NTP ile Covid-19’u %99,9 oranında yok eder.

Sanat Galerisi Ve Müze Hava Temizleme

Kompakt tasarımıyla her ortama kolayca uyum sağlar.

Sağlıklı Ve Güvenli Müzeler İle Sanatı Canlandırın!


Ziyaretçilerinin tam bir duyusal, kültürel ve duygusal deneyim yaşayabilmeleri için halka açık müze ve sergi alanlarının sağlıklı ve güvenli olması büyük önem taşır. İçerideki sıcaklık ve nem oranının çok yüksek veya düşük olması veya kötü koku ve uçucu kirleticilerin bulunması gibi faktörler ziyaretçilerin sanat eserlerinin keyfini çıkarmasını engeller. Bu noktada sanat galerisi hava temizleme cihazları işin içine girer.

 
Sanat Galerileri Hava Temizleme

Hava kalitesi sanat eserlerini de etkileyen bir unsur olduğundan sergilenen sanat eserlerinin zaman içerisinde bozulmaması için özel koşullarda saklanmaları gerekir. Aslında, zaman içinde bütün sanat eserlerinde, örneğin tabloların renklerin solgunlaşması, kağıt, ahşap ve kumaştan yapılmış eserlerin ise mantar ve bakteri saldırısına maruz kalması gibi nedenlerden yıpranmalar meydana gelir. Veya bazı durumlarda eserlerde kullanılan malzemelerde birtakım işlemler meydana gelir ve eserin orijinalliği bozulur. Bu gibi durumlar eserlerin korunduğu ortamdaki ısı ve nem koşulları hava kalitesi ile yakından ilgilidir.
Sanat Galerisi Hava Temizleme

 Ziyaretçiler Ve Sanat Eserlerinin Sağlığı İçin Jonix Termal Olmayan Plazma

Hem insanlar hem de sanat eserleri için temassız ve güvenli sanat galerisi hava temizleme teknolojisi insanlar, sanat eserleri ve çevre için güvenli bir sistem olan Jonix Termal Olmayan Plazma müze ve sanat galerisi hava temizleme için ortamdaki hava ve yüzeyleri herhangi bir kimyasal madde kullanmadan ve kalıntı bırakmadan temassız bir şekilde sürekli temizleyen etkili bir teknolojiye sahiptir. Sergileme alanlarında kullanılan Jonix hava temizleyici , ziyaretçiler eserleri gezerken havayı uzun süreli olarak temizler. Müze ve sanat galerisi hava temizleme virüs, bakteri, küf, çevresel kirletici ve kokuları yok ederek başarılır. Ayrıca, sesli rehber cihazlarının her kullanımdan sonra sterilize edilmesiyle ziyaretçiler için azami hijyeni garantiler.


Jonix Termal Olmayan Plazma teknolojisi ile hem dışarıdan gelen hem de ziyaretçilerden kaynaklanan biyolojik ve kimyasal çevresel kirlilik ile sanat eserlerin zarar görmesi müze hava temizleme sayesinde engellenir.Hangi Ürün?

Cube

Jonix CUBE, ev ve profesyonel ortamlardaki havayı ve yüzeyleri aralıksız temizler

Mate Serisi

Jonix Mate ve MINIMATE yüksek hijyen gerektiren her ortamda hava ve yüzeyleri arındırarak temizler.

Jonix Up In Serisi

JONIX UP IN, asansör, kabin, giyinme odası gibi küçük alanlar ve sessizlik gerektiren ofis veya çalışma odası gibi mekanlar için tasarlanmıştır.