TEMİZ YAŞAM | TASARIM | AMBALAJ | TEKNOLOJİ

HEM EVDE HEM İŞ YERİNDE TEMİZ HAVA

Up In

Asansör, kabin ve ofis gibi yüksek trafiğe sahip küçük alanlarda kompakt ve güçlü tasarımıyla JONIX UP IN birebir çözüm sağlar.

Soğuk plazma teknolojisi ile kapalı alanlardaki yüzeyleri ve havayı kesintisiz temizleyen, mikrop ve bakteri gibi etmenlerden arındıran JONIX UP IN sessiz tutulması gereken ofis veya çalışma odası ve asansör, kabin, soyunma/giyinme odası gibi küçük alanlar için tasarlanmıştır. Duvara asılabilme özelliği, sade tasarımı ve etkili performansı sayesinde her ortama uyum sağlar. Bununla birlikte uzaktan kumanda ile fan hızı ve saatlik temiz hava akışı ayarlanabilir.

Temiz Yaşam

Asansör ve kabin gibi küçük alanlarda kullanılmak üzere tasarlanan JONIX UP IN soğuk plazma teknolojisi sayesinde kokularla birlikte bakteri, küf, virüs (Covid-19 dahil), kimyasal kirletici ve uçucu organik bileşikleri yok eder. JONIX UP IN cihazının, uzun süreli kullanımında dahi, yaşlı, hamile ve çocuk gibi daha hassas gruplar da dahil olmak üzere, insan ve hayvan sağlığı için herhangi bir olumsuz etkisi yoktur.

Ayrıca, kesintisiz temizlenen, iyonlaştırılmış solunum fonksiyonlarını fizyolojik olarak iyileştirerek kapalı alanlarda işe bağlı stresi azaltan cihazlarımızın sağlığınız üzerinde olumlu ve destekleyici etkisi de vardır.

Teknoloji

JONIX UP IN, Termal Olmayan Plazma teknolojisiyle çalışır. Mikrobiyolojik ve kimyasal kirleticileri yoğun yok etme gücüne sahip olan ileri hava iyonlaştırma yöntemi Termal Olmayan Plazma doğal bir fiziksel olaydır. Elektrik yüklü parçacıklardan oluşan iyonlaşmış bir gaz türü olan Termal Olmayan Plazma parçacıkların birbirleriyle çarpışmasıyla, herhangi bir kalıntı bırakmadan sürekli olarak havayı temizleyen oksitleyici türler oluşturur.

Tasarım

Kompakt tasarımı ve temizleme işlemiyle asansörlerde kullanılmak üzere geliştirilen JONIX UP IN, ofis, soyunma odası, kabin, giyinme odası, banyo, elbise odası, doktor ve veteriner bekleme odası gibi pek çok farklı küçük ortamda kullanılabilir. JONIX UP IN hem duvara hem tavana asılabilir.
Bu cihaz kablolu bir üründür. Çalıştırmak için yalnızca 230V / ~ 1 / 50Hz’lik prize takmanız yeterli olacaktır.

Jonix Up In Avantajları

- Sağlıklı: teknolojimiz tıp, gıda ve ilaç alanlarında test edilmiştir ve her ortamda kullanıma uygundur.
- Yüksek Verim Sağlar: Padua Üniversitesi tarafından Covid-19’a karşı etkinliği test edilmiş ve onaylanmış olan cihazımız havada bulunan mikrop yükü ve uçucu organik bileşik miktarını %99’a kadar azaltır.
- Kokuları Yok Eder: havadaki kokuların hızlıca yok edilmesini sağlar.
- Doğal: Asansörlerin içindeki havayı ve yüzeyleri kimyasal madde kullanmadan ve kalıntı bırakmadan filtreler/temizler. Herhangi bir yan etki yaratmaz.

Etiket hacmi: 300 L x 300 P x 90 H

Ebatlar mm: 4,5

Hava akışı m3/h: 35 – 60 – 90

Maksimum enerji tüketimi (W): 16 – 21 – 27

Güç kaynağı: 230 V / ~1 / 50 Hz

Entegre elektronik kumanda:

Uzaktan cihaz statüsü görüntüleme

Havalandırma Tipi: Alttan Üste

Hangi Ürün?