Güzellik Merkezi Hava Temizleme

Kuaför, güzellik merkezi, manikür salonlarında sağlıklı hava için Jonix

Güzellik Dünyasında Kaliteli Hava

Hava ve Yüzey Hijyeni

Gün boyunca soluduğunuz havayı ve temas halinde olduğunuz yüzeyleri temizler.

%99,9 Covid-19’u Yok Eder

Yüksek temizleme teknolojisi NTP ile Covid-19’u %99,9 oranında yok eder.

Eğitim Alanları Hava Temizleme

Kompakt tasarımıyla her ortama kolayca uyum sağlar.
Kuaför, Güzellik Merkezi, Manikür Salonları İçin Sağlıklı Hava Ve Jonix!

Bu mesleği yapan insanlar gün içerisinde birçok insanla temas etmek durumunda kalıyorlar ve Covid-19 pandemi sürecinde de yaşadığımız üzere, havadan kaynaklı hastalıkları müşteri ve çalışanlarınıza bulaştırabilme potansiyeli taşıyorlar.

Kuaför, Güzellik Merkezi, Manikür Salonları İçin Sağlıklı Hava Ve Jonix!

Eviniz, içeri girmesini istemediğiniz her şeyi kapıda bıraktığınız ve kendinizi en güvende hissettiğiniz yaşam alanınızdır. Bir diğer deyişle eviniz sizin güvenli sağlık limanınızdır. Jonix temizleme cihazları sağlığınızı tehlikeye atmadan gönül rahatlığı ile hava solumanızı sağlayan verimli bir konut hava temizleme cihazıdır. Jonix ile artık evinizde güvenli ve sağlıklı ortamların keyfini sürebilirsiniz.

Güzellik dünyası ufacık dokunuşlarla yaratılan mucizevi bir dünyadır. Çünkü tek bir makas hareketi ya da hafif bir rötuş ve birazcık renk insanların bambaşka birine dönüşmesine sebep olabilmektedir.

Bu da insanların hayatlarında devrim yapması ve kendini daha iyi hissetmesi, yaşam kalitesini arttırması için yeterlidir. Kuaförler, güzellik uzmanları, tırnak sanatçılarıları ve makyaj uzmanları sahip oldukları beceri ve yaratıcığı her gün insanların hizmetine sunuyorlar ve yaptıkları iş de hiç kolay değil.

Çünkü hem yorucu hem de vücudunu zorlayan bir iş. Aynı zamanda boya, beyazlatıcı, losyon, sabitleyici gibi birçok maddeyle de uzun süre temas etmek durumunda kalıyorlar. Bu maddeler kozmetik sınıfında gibi görünse de kimyasal veya sentetik bileşenlerden oluşur. Bu maddelere karşı vücut zamanla hassasiyet geliştirerek alerjik cilt iltihabı (dermatit), burun iltihabı (rinit), astım, hatta ve hatta, uzun vadede kronik rahatsızlık veya dejeneratif hastalıklara yol açabilir. Bu noktada güzellik merkezi hava temizleyicileri büyük önem taşır.

Güzellik Merkezi Temizleme İçin Jonix Termal Olmayan Plazma

Jonix olarak amacımız yaşadığımız Dünya için değer yaratmak ve bu değerleri herkesle paylaşmak. Bizim için bunun yolu insana ve çevreye saygı gösteren, güvenli ve sağlıklı sistemler tasarlamak, geliştirmek ve işletmekten geçiyor.

Biz, herkesin sağlığı ve esenliğini korumak için kapalı ortam temizliğinde global ölçekte rol model olmayı hedefliyoruz.

Jonix olarak güzellik dünyasını çok yakından takip ediyoruz ve tanıyoruz. Güzellik salonuna veya kuaför salonu sahiplerinin salona gelen müşterilere her bakımından güvenli bir deneyim sunma arzusunda olduklarını biliyoruz. Salonda kullanılan kimyasal maddeleri ortadan kaldırmak mümkün değil ancak havadaki kimyasal ve organik kirleticileri yok etmek, havayı arındırmak, kuaför ve güzellik salonunu güzellik merkezi hava temizleme cihazları ile temizlemek mümkün.

Jonix hava temizleme cihazları, kimyasal veya organik maddelerin yaydığı zararlı gazları sürekli olarak yok eder. Ayrıca, ortamdaki ve yüzeylerdeki virüs, bakteri ve mikroorganizmaları en önemlisi Covid-19 virüsünü yok ederek DLDS81/2008 sayılı işyeri sağlık ve güvenlik yönetmeliğine uyumu sağlar.

Jonix soğuk plazma (Termal Olmayan Plazma) cihazları sayesinde kimyasal maddeler bertaraf edebilir ve kokuyu yok edebilirsiniz. Jonix, güzellik merkezi hava temizleme ile salonunuzun hava kalitesini arttırarak konforunuzu üst sınırlara taşıyarak hem çalışanlarınız hem de müşterilerinizin sağlığına katkıda bulunur.

Güzellik Merkezi Temizleme İçin Jonix Termal Olmayan Plazma

Hangi Ürün?