Rehber

Jonix Cube Neden Tercih Edilmeli?

Jonix Cube Neden Tercih Edilmeli?

Jonix Cube satın almayı istememizin en büyük sebeplerinden biri de tasarımının çok ama çok güzel olmasıdır. Jonix’in size ne kadar iyi geldiğini fark etmeye başladığınızda artık onu yanınızdan ayırmayı hiç istemezsiniz. Her yerde, tatilde bile size eşlik etmesini istersiniz. Yazımızın devamında Jonix Cube neden tercih edilmeli konusuna açıklık getiriyoruz.

Evet, Jonix Cube onu kullananların yaşam kalitesini iyileştirir çünkü kirden arındırılmış ve sağlıklı ortamların garantisini verir. Jonix Cube ile sterilize edilmiş bir odada nefes aldığınızda sağlığınız iyileşmeye başlar, enfeksiyonlar önlenir. Jonix Cube ile daha iyi çalışmaya, uyumaya ve yaşamaya başlarsınız. Jonix Cube‘ü veya herhangi bir Jonix cihazını deneyenler cihazların sahip oldukları benzersiz özelliklere hayran kalır.

Jonix Cube İtalya’da Üretilmiştir

Bir fayda şirketi olmak aynı zamanda farklı bir şekilde tasarlamak ve üretmek anlamına gelir, Jonix Cube neden tercih edilmeli? konusuna açıklık getirmek üzere, nasıl fark yaratmayı başardığı aşağıda açıklanmıştır:

Her bir Jonix ürünü, mümkün olduğunca seçilmiş yerel tedarikçilerden sağlanan malzemelerle İtalya’da üretilmiştir.

  • İşçiliğin kalitesini esas alıyor ve bizi tercih edenlere en iyi sonucu garanti ediyoruz.
  • Coğrafi yakınlığa dayalı olarak, çevreye olan etkimizi mümkün olduğunca azaltıyoruz.
  • Tedarikçilerimiz İtalyan imalat kimliğinin en iyilerini temsil ediyor. Ürettikleri konusunda uzmanlar ve her ihtiyaç için en uygun bileşeni nasıl yaratacaklarını iyi biliyorlar.

Ayrıca, bizler Jonix Cube için oldukça değerli yerel bir şirketle işbirliği yapmayı seçtik. Cihazlarımızın bazı bileşenlerinin montajı, Treviso’da insanların farklı becerilerini tüm topluluk için kaynaklara dönüştüren bir sosyal girişim olan Sol.Co’ya emanet.

Jonix Ürünleri Nasıl Farklılık Gösterir?

Bir sosyal fayda şirketi olmak aynı zamanda farklı bir şekilde tasarlamak ve üretmek anlamına gelir; Jonix cihazları şöyle fark yaratmayı başarıyor. Jonix Cube neden tercih edilmeli aşağıdaki detaylar bu cevaba açıklık getirmektedir:

  • Dayanıklılık: Ürünlerimiz, piyasadaki ev aletleri için beklenen 5 yıldan daha uzun süreli dayanacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Sosyal Değerler: Organizasyonlar ve sosyal girişimler ile bağlantı kurulmaktadır, Jonix Cube’un bazı bileşenlerinin kurulumu için Treviso’nun Sol.Co sosyal girişimi ile işbirliği yapılmaktadır, insanları ve okulları pandeminin çevresel etkileriyle derhal ilgilenebilmeleri için desteklenmesi gerçekleşmektedir.   
  • Çevresel Değerler: Üretim ile ortaya çıkan CO2’yi dengelemek için gerekli sayıda ağaç dikimi gerçekleşmiştir. Jonix Termal Olmayan Plazma Teknolojisi, performans, güvenlik ve etkinlik açısından benzersizliğini garanti etmek için jeneratörler üzerinde geliştirilen 3 patent ile korunmaktadır.

Jonix Cihazları Uzun Ömürlüdür

Neden Jonix Cube tercih etmelisiniz? Bu konuda edineceğiniz Jonix Cube cihazı uzun bir süre boyunca sağlığınıza hizmet edecektir. Çünkü  Jonix cihazların çoğu küçük cihazın 5 yıllık ömürlerini aşacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Ayrıca tüm Jonix cihazları düşük wattlıdır. Bu durum elektrik maliyetinizi büyük oranda azaltacaktır. Kimya uzmanlarımız, fizikçilerimiz ve mühendislerimiz sizin yanınızda. Cihazlarınızın bakımı ise hızlı ve kolay.

Jonix Cube’ün üzerinde bulunan ekran, bakım zamanı geldiğinde (yaklaşık 9.000 saatlik kullanımdan sonra)  bunu size bildirecektir. Birkaç ufak otomatik hareketle cihazınızın bakımını yapabilirsiniz. Yani herhangi bir teknisyeni aramaya ve bunun için ödeme yapmaya gerek yoktur. Bu açıdan Jonix Cube neden tercih edilmeli? konusunda uzun ömürlü ve dayanıklı olması önemli bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır.

Cihazlarımız Sizi Ve Yaşadığımız Gezegeni Korur

Jonix’i evinizde veya ofisinizde hali hazırda kullanıyorsanız, size ne kadar iyi geldiğini biliyorsunuz. Jonix Cube, günün her saatinde (yemek pişirdikten sonra bile) temiz ve ferah bir hava sağlıyor. Cihaz devamlı yaptığı sterilizasyon sayesinde, herkes için ve özellikle astımı olanlar için güvenli bir ortam sunuyor. Kapalı ortamda bulunan tüm kirletici partiküller; virüsler, bakteriler, küfler ve VOC’ler Jonix tarafından avlanarak kalıntısız bir şekilde temizleniyor.

İyi nefes aldığınız yerde daha iyi uyur ve çok daha iyi yaşarsınız. Jonix Cube ile sterilize edilmiş hava sayesinde, sizin ve sizinle birlikte yaşayanların sağlıkları uzun vadede esenliğe kavuşarak iyileşir.

Jonix Cube ve tüm Jonix hava dezenfektanları gezegen için iyidir. Ürünlerin uzun ömürlü ve güvenli olması için yapım aşamasında geri dönüştürülmüş veya geri dönüştürülebilir  bileşenler kullanılmıştır. Jonix; uzun olmayan, şeffaf ve tamamen İtalyan bir üretim zincirine sahiptir.

Jonix cube neden tercih edilmeli? Sorusuna yanıt verecek olursak: Jonix, üretimi sırasında ortaya çıkan CO2 gazını dengelemek için gerekli sayıda ağaç dikmeyi seçen ve Treedom projesine katılan bir fayda şirketidir.

Cihazlarımızda kullanan teknolojiler İtalya’da tescil edilmiştir. Jonix olarak; termal olmayan plazma teknolojisini ve soğuk plazma teknolojisini test eden, tasarlayan, geliştiren laboratuvara (JonixLab) sahip tek markayız. Ayrıca JonixLab; Jonix jeneratörleri için performans, güvenlik ve etkinlik açısından benzersiz olmalarını garanti etmek için 3 patent geliştirip dosyaladı.

Sosyal fayda şirketi, kârın yanı sıra herkes için refah yaratan, böylece çalışanlar, topluluklar ve çevre üzerinde olumlu etkiler yaratan, bugün geleceği düşünerek çalışan bir şirkettir. Bir sosyal fayda şirketinde, yönetici rolünde olan kadın oranı daha yüksektir, çalışanlar daha uygun koşullara sahiptir, iş garantileri, eğitim ve büyüme fırsatları vardır, daha fazla iş yaratılır, boşa harcanan enerji telafi edilir, tedarikçiler de sosyal ve çevresel performanslarına göre seçilir. 

Bir sosyal fayda şirketi olabilmek için tüzüğümüzü değiştirmemiz ve ticaret odasında özel bir sicile kayıt olunmuştur. Her yıl, tüm paydaşları, yani halkı, yöneticileri ve hissedarları ortak fayda yaratmada elde edilen sonuçlar hakkında net bir şekilde bilgilendirmek için bir etki raporu hazırlanmaktadır.

Bir sosyal fayda şirketi olmanın herhangi bir vergi etkisi veya teşviki yoktur. Sosyal fayda şirketi olmak bir seçimdir: Kendi taahhüdümüz ve değerlerimizi herkes için görünür kılan bir iş yapma şeklidir. Bu açıdan Jonix cube neden tercih edilmeli? konusunda kalite ve hizmetleri ile Havam Temiz cihazları, sağlığınıza karşı önemli bir koruyucu kalkan olmaktadır. 

Bu yazımızda sizlere Jonix Cube neden tercih edilmeli sorusuna cevap verdik. Bir önceki yazımıza https://havamtemiz.com/nefes-kalitesini-artirmak-nefes-egzersizleri/ linkinden ulaşabilirsiniz.